Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 évesen hol kéne párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen hol kéne párkapcsolatot keresni, ha eddig nem volt?

Figyelt kérdés
Most jutottam el odáig, hogy jó lenne már végre valakivel együtt lenni, de már 33 vagyok és fogalmam sincs hol kene ismerkedni nincsenek igazán lehetőségeim interneten kívül, meg úgy gondolom a kor előrehaladtával csökkennek az esélyek. Nem úgy mint akinek van lehetősége huszonévesen egyetemen pl. Vagy haverok, baratok által, mit tanácsoltok?
2020. okt. 12. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Azert az sem mind1 hogy ferfi vagy no vagy, mert nem egyforman csokkentek az eselyek...
2020. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az internet teljesen jó erre. Vagy eljárós hobbi- pl ha szeretsz túrázni, van egy honlap, ahol túrázáshoz kereshetsz partnert, szerintem szuper ismerkedős lehetőség, ha szingli lennék, tuti azt használnám. De bármi sport, tánc, ilyen snassz dolgok alkalmasak a célra.
2020. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Sehol.
2020. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 Jol mondja, azzal kiegeszitenem, hogy az internetes tarskeresok felejtosek, mert az a masodlagos piac, viszont kozossegi program keresonek tokeletes, ott pedig ugyis lesznek szinglik.
2020. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Bárhol. A hangsuly a "keresni" szon van!!!!!!!!
2020. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden lehetőséget tarts nyitva az ismerkedéshez, ha barátokon keresztül is tudsz nőket megismerni, használd ki!
2020. okt. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beléphetsz téged érdeklő tematikus Facebook csoportokba, az adott érdeklődés már jó, létrejöhet csoport-találkozó, lehet társaság és ha társaság van, nyílt terep az ismerkedésre, ez is egy lehetőség. Ne csak és kizárólag társkeresés szempontjából közelítsd meg a témát, ahogy előző írja: "minden lehetőséget hagyj nyitva".

Én is így látom egyébként, hogy még barátokat is nehéz találni, nemhogy társat és ahogy az idő megy előre, egyre nehezebb.

2020. okt. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!