Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borsod megyei gyári melósként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borsod megyei gyári melósként ha talizgatok lányokkal a vacsora felét illik kifizettetni velük első talin?

Figyelt kérdés

Elsőnek úgyis alig van szex.

Inkább csak felmérjük a másikat.

Mivel fene nagy egyenjogúságot szeretnek hangoztatni a neten a nők ha ők is dolgoznak keresnek sokat a pasi is keressen, ha nekik van autó a pasinak is legyen lehetne még folytatni.

Akkor nem elvárás ha elmegyünk étterembe és a vacsora felét ő fizeti ki vagyis amit ő evett?

Elsőnek nézett is a lány elmentünk kajálni jól berendelt biztos voltüres volt a hűtő otthon mikor vacsora közben benyögtem neki hogy mindenki a maga részét fizeti majd mert úgyis nincs szex első randin akkor hírtelen megváltozott alig akart beszélgetni és utána csak pár üzit írt már randi után.



2020. okt. 11. 15:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%
De szerencsétlen barom vagy... én mindig fizetni akarom a sajátomat (igaz, első randin nem szeretem az éttermet, inkább kávézó, múzeum, séta a parkban, ilyenek), de sose akarták engedni a férfiak, a borsodiak se, de még a kőbányai se (basszus, ez most olyan, mintha sörökkel randiznék, pedig inni se szoktam első randin, csak tényleg odavalósi volt a fiú :D) de ha benyögnéd, hogy ez a szextől függ, én is otthagynálak.
2020. okt. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Én a svéd modellt támogatom. Fizesse mindenki a sajátját.


A "ő hívott el, ezért fizessen ő" párti emberek pedig gondolkozzanak el, hogy fordítva mi lenne, amikor a lány hívja el a srácot. Akkor a nő fizessen mindent, mert ő hívta el a srácot?


Egyébként ha nem lenne ennyi randiszédelgő nő, akkor lehet, hogy lovagiasabbak lennének a férfiak.

2020. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%

#22 Én például szoktam fizetni, ha én hívom el a srácot.

Mi az a "randiszédelgő"?

2020. nov. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%

#23: Az a jellemzően egyetemista lányok között (hiszen ők kerülnek többször messze a családi fészektől koliba, ahol saját maguknak kell beosztaniuk a zsebpénzüket) népszerű divat, hogy minden napra leszerveznek maguknak minimum egy randit, így az ebédjük/vacsijuk általában ingyen megvan, aki ügyes, annak még egy csomó potya dolog leesik, színház, mozi, stb. így a saját pénze megmarad.


A szánalmas az egészben, hogy legtöbbször épp a NEM rászoruló lányok azok, akik ezt csinálják. A szerencsétlen csaj, aki diákhitelből tanulja azt, ami tényleg érdekli őt, még ha nem is jól fizető szakma, vagy akinek még a családja is szegény arra valósággal úgy kell rátukmálni, hogy ne fizesse már ki azt a gyrost, a vendéged volt, mert nem vagy paraszt és tudod, hogy neki nagyobb szüksége van rá.


Az instamodell miss picsa jogra járó újgazdag retek meg csúcsra fejlesztette az életvitelszerű randi-koldus életmódot és ő az a típus, aki annyira rafinált, hogy tényleg képes még olyanokra is, hogy "tudom, hogy drága hely, de isteni a sushijuk, meg kell kóstolnod. én fizetek, van pénzem" aztán "hát... sajnos a kártyám valamiért nem működik. Ilyen sosem történt velem, ez annyira irtó ciki... Majd visszaadom, vagy legközelebb én hívlak meg."


A gyengébbek kedvéért pedig az "instamodell" egy érzékletes jelző volt, mielőtt jönne bárki azzal, hogy "hát így jársz, ha szinted fölé lősz és ilyenekkel randizol". Nem tudod, hogy ki van a szinted felett, mert nem a 10K követővel rendelkező csajt hívod el randira, hanem Átlag Gizit, a kolléganődet vagy egyetemi csoporttársnődet.


És ezt sajnos a legtöbb férfi meg tudja erősíteni, aki arra kényszerül, hogy sűrűn randizzon...


Az nyilván nem látja a problémát, aki párkapcsolatban van, így nem randizik és ha szakít is már valamelyik csaj adott a haveri köréből, akivel összejön.

2020. nov. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!