Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borsod megyei gyári melósként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borsod megyei gyári melósként ha talizgatok lányokkal a vacsora felét illik kifizettetni velük első talin?

Figyelt kérdés

Elsőnek úgyis alig van szex.

Inkább csak felmérjük a másikat.

Mivel fene nagy egyenjogúságot szeretnek hangoztatni a neten a nők ha ők is dolgoznak keresnek sokat a pasi is keressen, ha nekik van autó a pasinak is legyen lehetne még folytatni.

Akkor nem elvárás ha elmegyünk étterembe és a vacsora felét ő fizeti ki vagyis amit ő evett?

Elsőnek nézett is a lány elmentünk kajálni jól berendelt biztos voltüres volt a hűtő otthon mikor vacsora közben benyögtem neki hogy mindenki a maga részét fizeti majd mert úgyis nincs szex első randin akkor hírtelen megváltozott alig akart beszélgetni és utána csak pár üzit írt már randi után.



2020. okt. 11. 15:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Férfinak kell fizetni az egészet. Ez alap te gyökér!
2020. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Nem is fűznék hozzá többet, menj pr*stihoz ha szexet akarsz pénzért haver

2020. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezzel a hozzáálláss inkább közöld a lánnyal, hogy először szex lesz, és ha elég jól sz*pik, akkor meghívod vacsorázni is. Nagyon sikeres leszel.
2020. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%
"Elsőnek úgyis alig van szex" Na, eddig olvastam. Ha te a szex meglétéhez méred, hogy kifizeted e a lány vacsoráját, jobb lesz neked egyedül.
2020. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Úristen, és te nevezed magad férfinek? K*rva gáz ez a hozzáállás, bár valszeg hamar újratervezed magad, ha rájössz, hogy így egy nőnek sem kellesz...
2020. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ne hívd meg őket vacsorára vagy előre közöld, hogy készüljenek.
2020. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Helyesen cselekedtél. Így legalább az éhenkórászokat/randiszédelgőket kiszűröd. Amíg nem nyújtott semmit az ágyban addig nem a nőd így nem is tartozol neki ilyen XIX. századi gesztusokkal. Ha haladást akarnak akkor minden téren haladás lesz, nincs szelektálás a nők kényekedve szerint. Azt meg se említem hogy férfiként fele annyi a fizetésed mert a nők bepofátlankodtak a munkahelyekre és lenyomák a fizetéseket.
2020. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

Hú ember, te nagyon hülye vagy!

Ha valaki engem elhív valahova, akkor feltételezem hogy ő akar menni, ő akarja a társaságomat. Nyilván én is, azért mondtam igent. De ha a pasi elhív egy fizetős helyre, akkor én vagyok a MEGHÍVOTT FÉL! Tehát a férfi fizet! (Ilyenkor a nő odafigyel, nem rendeli meg a legdrágább kajákat. Nem lesz pofátlan!)

Következő alkalommal ha megbeszélünk új randit általában azt is a férfi fizeti! A nőnek persze illik felajánlania hogy felezzenek, DE NE LEGYÉL MÁR TÖKETLEN SÓHER HOGY NEM BÍRSZ KICSENGETNI EGY RANDIT!

A ha nem közös megegyezés, hanem én, mint NŐ hívok el egy férfit randira, evidens hogy én fizetek. Mert én hívtam őt. Én akarok örömet okozni Neki, miközben tovább ismerkedünk.


Üdv! Egy szintén borsodi nő(30).

2020. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%
Ami meg a szexet illeti: a randi a ismerkedésről szól. Főleg az első. Ha szex kell menj kur*ához!
2020. okt. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%
itt borsodban 150 nettó az átlagbér, szóval ha már ez megvan neked akkor illik fizetned a csajnak a vacsoráját. Aztán majd 3. vagy 4. alkalommal felezhettek.
2020. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!