Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Hogyan szagoljátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogyan szagoljátok ki mérföldekről az incelt, amikor az agresszívakat, hűtleneket és élősködőket képtelenek vagytok még akkor is, ha a homlokukra van tetoválva?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerűbb bevallani, hogy inkább jöttök össze a fenti három kategória bármelyikével (nyilván nem szánt szándékkal, hanem ha ló nem jut szamár is jó alapon aztán meg el lehet játszani a naiv áldozatot) csak azért, mert az illető szexuálisan vonzó és ez mindent felülír?


A normális srácokat meg elutasítjátok azért, mert szexuálisan akkor sem éreztek irántuk bármit is, ha izmos, sportosra gyúrják magukat, igényesen öltözködnek, ápoltak, udvariasan és kedvesen kommunikálnak és még az érdeklődési köreitekben is osztoznak.


És nem kell hozzá sem 200 kilós Molnár Krisztiánnak sem szőrös csubakkának vagy gizda 150 centis 40 kiló vasággyal tápos gyereknek lenni, de még a fejüknek sem kell torznak lenni, teljesen normális szem, fül, orr, arcforma mellett is lehet egy férfi egyáltalán nem vonzó a nők számára. Mindezt úgy, hogy a nő maga sem érti, egyszerűen ránéz és nem a férfit látja benne. És ezen az sem változtat, ha minden téren a tökéletes férfi lenne, aki megfelel a nő listájának az összes pontjának, kivéve azt az egyet, amit rendszeresen el szoktak felejteni vagy bagatellizálni, hogy szexuálisan nem vonzó.


Ugyanez fordítva is adott, azt sem tudja megmagyarázni egy nő (sőt, néha még szégyelli is), hogy mitől érez hatalmas szexuális vágyat bunkó, lekezelő férfiak iránt, akik esetleg még OLYAN ÉRTELEMBEN nem is szépek, hogy gáz a szem, füll, orr és arcformájuk, gizdák vagy éppen kövérek, kopaszak, kopaszodók, mosatlan raszta hajúak, higiénai problémáik is vannak és mégis... Képesek két mondattal olyan szexuális vágyat kelteni a nőkben, hogy mindig van valakijük.



2020. okt. 8. 01:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%
Úgy byrom, mikor azon megy a sírás, hogy azér tnincs nőtök, mert nem vagytok agrsszívek, hűtlenek, élősködők...
2020. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Én azbincelt, a bekebzelt bunkó és az élősködőt is hamar kiszüröm szerencsére és egyik se kell. Van pár etmenet még ezeken kívül.

Engem is ért sok bántás, de tettem ellene, hogy ne legyek egy besavanyodott/megkeseredett ember.

Itt meg az van bealitva normálisnak, aki nem csinál semmit az életével, nincsenek barátai és hobbia, nem ad magára, nem fejlődik és csak sorakozik. Ilyen meg fölleg nem kell.

Én állítólag jó nő vagyok, jól keresek igaz osztrákoknál és csak fuvarozom, vannak céljaim, autóm, felretett pénzem, utazom néha, vanna barátaim. Párom egy átlag testalkatú, kedves de férfias és átlagos arcú férfi. Itthon dolgozik, de jól bánik a pénzbeli, tellik pár útra is, vannak céljai és hobii, barátai (bár nem sok, se bőven elég). Nincs jogsia sem. Kedvesen, önzetlen, figyelmes és nyitott új dolgokra. Első benyomásra ő se tűnt egy nagy számnak és kellemes csalódás volt. Nagy szeretem. Ő is engem és a lányom is. Van, aki szerint jobbat is találnék, de ők csak felszínesen ismerik (nem barátokról vagy családról van szó).

És igen, találnék penzesebbet, szebbet, de nekem ő kell.

N

2020. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Én képes vagyok kiszagolni "az agresszívakat, hűtleneket és élősködőket" is, soha nem voltam megalkuvó típus, soha nem érdekelt az, hogy legyen valaki mellettem, mégis megtaláltam keresés nélkül életem párját. Pont ezért nem álltam le mindenféle jellemhibás gyökérrel. Mondjuk a kommentjeid után kérdező, te még a hűtlen agresszív élősködőknél is rosszabb vagy, vicces, mennyire mélyen van a fejed a seggedben, hogy ezt nem látod.
2020. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem incelt szagolnak ki hanem csak osztályozzák az adott embert bejön e nekik vagy sem. Esetleg ha pletyka szinten elterjedt hogy még nem szexuált senkivel akkor kétes helyzetben hátrányára ítélnek hogy akkor inkább ők se állnak vele össze.
2020. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a 2-es kommentedre: a férfiak a férfiakat ismerik jobban, a nők a nőket. Többet vannak a társaságukban, ők maguk is ugyanabban a testben vannak stb.


Ez ugyanígy működik a nőknél is. Sok helyen azt tapasztalom, hogy amikor van miből válogatni, akkor dafke a hisztis rinyap..khoz, golddiggerekhez, flegmah csajokhoz mennek oda a pasik inkább ismerkedni, mint a visszafogott rendesekhez, és aztán tagadják. Nem minden férfi, de itt is a kivétel erősíti a szabályt kategória van érvényben. A többi nőhöz meg inkább akkor mennek oda sokan, ha éppen nagyon p..hiányuk van, és éppen rájuk vannak fanyalodva. És váltig állítják, hogy "de hát ez a csaj rendesnek tűnt, mert nem volt kipakolva a melle", miközben mi, nők, meg 2 perc után látjuk abból, ahogy néz, ahogyan mozog, ahogyan reagál az illető nő, hogy egy beképzelt hisztis flegma liba... amikor meg ezt elmondjuk, akkor meg jön, hogy csak irigyek vagyunk, mert nem vagyunk annyira szépek.


Csont ugyanez van az inceleknél. Aki incel, az megérződik, látványosabb. Frusztrált, ideges, közösségi helyzetekben nem viselkedik természetesen, nyámnyila, nem határozott... itt nem az inceséget szagolja ki az ember, hanem azt, hogy nem érzi biztonságban magát emellett az ember mellett vagy "nem tudom, mi van, de ezzel a pasival valami nagyon nem stimmel"... vagy van az az opció is, amikor botrány a viselkedése, csak magán nem látja (pl. a nőket szidja, azt hiszi, elég halk volt, és aztán egy olyan nőnél puncsol, aki hallotta az előbbi okádékot, ami kijött a száján).


Az bunkóság akkor derül ki általában, amikor lesz egy olyan helyzet, amikor épp a bunkónak kedve van bunkóskodni. A hűtlenség dettó. Ismerkedésnél egyrészt, aki már ilyen alkat jellemre, ezeket igyekszik nem mutatni, és nem mindenki szuper emberismerő, hogy 2 perc alatt levágja ezeket egy kis csevegésből. Nyilván van az a típus, aki nagyon nyilvánvalóan, egyértelműen tuskó, de azért érdemes megnézni, hogy azokat kik választják... vagy első ránézésre -10 IQ-pontú, vagy nagyon proli, vagy hasonlóan bunkó nők.

2020. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem is tudtam, hogy incelnek csak kitűnő belső tulajdonságokkal lehet lenni.
2020. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, inkább örülj, hogy nem ilyen lányokra/nőkre pazarolod el az idődet, energiádat, pénzedet.
2020. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"A legtöbb "incel" gyakorlatilag egész életében kirekesztett volt. Vajon már az ovis és kis iskolás gyerekek is a szexuális kisugárzás hiánya miatt nem játszottak velük?"



Nem, engem 12-13 eves koromban kergettek a csajok a szerelmukkel. Alig birtam menekulni eloluk :)

Akkoriban meg nem kulonosebben erdekeltek ok engem :)


36F incel doctus

2020. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!