Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti milyen jellemvonásaito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti milyen jellemvonásaitokkal, tulajdonságaitokkal veszitek le a lábukról a férfit?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Mélytorok.
2020. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekes jellemed van
2020. okt. 6. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Én intelligenciával, őszinteséggel, beteg humorral (nincsenek ilyen lányok "jaj fúúúúj" pillanataim) és azzal, hogy nagyon hűséges és odaadó vagyok. Ezekkel kompenzálom, hogy egy hisztérika is vagyok mellé. :D
2020. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs is jobb mint egy hűséges hisztigép :D
2020. okt. 6. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Ugye :P
2020. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nyílt, őszinte és barátságos vagyok, jó a humorérzékem, nyitott vagyok a szexben. Nem szoktam megjátszani magam. Nem vagyok szép, de az egyéniségem miatt mindig van mellettem férfi.
2020. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Kiváló volt a mély torkos válasz :D
2020. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Életkedv, intelligencia, érzelmi intelligencia, gyengédség, kedves, gondoskodó alaptermészet, nyitottság az ágyban, magas libidó. Legalábbis a párom elmondása szerint ezért vagyok "tünemény" :)
2020. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem értem jól a kérdést. Nekem az, hogy valakit le akarok venni a lábáról azt jelenti, hogy aktívan csinálok valamit, amiről feltételezem, hogy tetszik neki, de amúgy nem csinálnám.


Én a passzivitásban hiszek (mindkét fél részéről), tehát amikor nem kell tenni-venni előtte, hanem abba szeret bele, aki vagyok. És én is abba szeretek bele, aki ő, nem akit eljátszik.

2020. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!