Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen nő lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen nő lehet egy olyan aki orvos, de szilikonos mellei vannak és a szája is plasztikázott. Valamint nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Csak az imádott húgával és az imádott anyukájával vannak közös képei kint facebook-on. Olyanok mint egy kolónia. Faternak semmi nyoma. Még a Balatonon is nyaraltak idén, de csak egy olyan videó van fent, amin ők hárman vízibicikliznek.

Tudtommal pasija még nem is volt a csajnak, pedig már a 20-as évei vége felé jár.

Mi lehet a baj a csajjal? Pedig külsőre megvan 10/7-es, a műmellein kívül is alapból.



2020. okt. 2. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem tud vaginálisan élvezni:) Az apuci egy szexuális ragadozó volt, aki nem mellesleg az összes pénzt elverte amit a család előállított, majd lelépett egy nővel. Emiatt a családi élet összeomlott.
2020. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
#8 Ha nem lennél buta, mint a föld, akkor tudnád, hogy külsőről nem lehet objektíven beszélni. Egyáltalán, ízlésekről nem lehet így beszélni. És azt is tudnád, hogy ez a nevetséges számozás, pontozás értelmetlen és ad hoc jellegű.
2020. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod a nők jelentős részétől eltérően a férfiak többségének nem kell hogy a párja min. 9-es de ha lehet inkább 10-es legyen."


Azt nem érted, hogy a férfiaktól eltérően nekem attól lesz valaki 10-es, hogy beleszeretek, nem attól, hogy hányan akarják meghágni. Én azt akarom, hogy valaki belém szeressen, és 10-es legyek neki. Ez nem azt jelenti, hogy hirtelen kolbásszá püffed a szám, kinő a műkarmom, és affektálva beszélek édespitsa ködfelhőben, hanem hogy neki én kellek, bármi van. De hát ezt olyannak magyarázom, aki nem tudja, mi a szeretet, szerelem, csak baszni akar.


"Szubjektivitás nem jöhet szóba ha számokról beszélünk, ezt nem tudjátok ti megérteni nők."


Ez most nagyon buta dolog volt, de nem fogod megérteni, hogy miért, ugyanis az, hogy számozol, csak egy megállapodás. Lehetne A-tól J-ig pontozni az emberek, A a legmagasabb, J a legalacsonyabb, és ugyanez lenne. Ahogy itthon ötöst akarsz szerezni a suliban, USA-ban meg A-t. Más megállapodás alapján osztályozunk. Azért, mert valamit számokkal jelölsz, nem lesz egzakt tudomány.

2020. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Szubjektivitás nem jöhet szóba ha számokról beszélünk, ezt nem tudjátok ti megérteni nők."


:D :D :D Hú de hülye vagy te :D

2020. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Férfi orvos is van aki plasztikázott (szépészetileg és nem egészségügyi szükségből). Nem tudom honnan veszed (vagyis miért tartod valószínűnek)hogy nem volt még pasija, szerintem most is valaki kezeli mégha társaságban nem is a pasijaként mutatja be. Azt végképp nem vágom miért hiszed azt hogy fel tudnád szedni
2020. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!