Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi kompenzáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi kompenzációt várhat el egy diplomás nő egy nemdiplomás pasitól?

Figyelt kérdés

Adott a nő. Okos, művelt, kommunikációt végzett, ezért jól tud beszélni és kifejezni önmagát, szépirodalmat olvas (Harry Potter, Éhezők viadala stb.) Igényli a kultúrprogramokat, szeret nyaralni exotikus tájakon. Felelősségteljes beosztása van a közszférában, hosszú távra szeretné tervezni a jövőjét. Ha egy nemdiplomás pasi nyomul rá, és a nő beleegyezik a randiba vagy párkapcsolatba, mik azok a tulajdonságok, amik a pasinál kompenzálhatják a diploma hiánya miatti szellemi és emberi hátrányokat?


Mert mondjuk ha a pasi többet keres kétszázezerrel, de közben kisebbrendűségi komplexusa lesz amiért ő nemdiplomás, akkor előbb utóbb a nő fejéhez fogja vágni, hogy miért neki (a pasinak!) kell állnia a nyaralási költségeket...


2020. okt. 2. 11:51
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Madács az Mogács Dániel rokona?

Szerintem te nem is vagy értelmiségi csak próbálod lejáratni a diplomás nőket.

2020. okt. 2. 18:07
 22/29 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, az egy dolog hogy hülye vagy az idióta álkérdéseiddel, a múltkor Nora Roberts könyvekkel volt ugyanez, előtte meg a Pintér féle lovas színházzal meg az operettel.

De hogy rám akarod kenni a mocskodat, az már nem járja. Én speciel angol irodalomból diplomáztam, úgyhogy két nyelven olvasok szépirodalmat. Te magyarul is egy kretén vagy, engedd el ezt a dolgot. Rengeteg nő olvas szépirodalmat, és főleg az általad olyannyira lenézett tanárok, könyvtárosok és egyéb bölcsész végzettségűek közül. Lehet, hogy ez neked nem tetszik, lehet, hogy kisebbrendűségi érzésed van és emiatt érzed úgy, hogy neked küldetésed lejáratni a nőket, de az a baj, hogy ez nem fog sikerülni. Ugyanis egy olvasott, művelt ember épp úgy élvezheti a szórakoztató irodalmat, mint a szépirodalmat. Épp úgy nézheti a Trónok harcát mint egy művészfilmet is megnéz. És felváltva jár el színházba egy-egy jó színdarab miatt, vagy moziba ahol -horribile dictu!- még akár akció filmet is nézhet. Vagy éppen romantikusat.

Igen, tudom, hogy neked nehéz ezt akár csak elképzelni is, hogy az embereknek változatos az ízlése, és van saját véleményük arról, mit néznek-olvasnak. De hidd el, rajtad kívül van értelmes élet az univerzumban.

2020. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Sztem te vagy komolexusos ha szted a Harry Potter nem szépirodalom!
2020. okt. 2. 20:31
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit. Mit kéne kompenzálni? Nem írtál semmit se a személyiségükről hogy bármit lehessen kompenzálni. Hogy jön ide a diploma?

Remélem érted a válaszomat.

2020. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem érti, most mondott ellent magának. Azt sem tudja mit beszél. :-) Nem az a legnagyobb baja hogy nincsen diplomája hanem hogy az általános iskolai szövegértési feladatot sem tudna megcsinálni, viszont az hiszi, hogy okos.
2020. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
25 igazad van, a múltkor 22 még azzal jött hogy a Harry Potter szépirodalom, most meg letagadja, h csak szórakoztató irodalom!
2020. okt. 2. 20:41
 27/29 anonim ***** válasza:
Én nem tagadom le. Egyetlen egy szóval sem. Mondom, nem tudsz te szöveget értelmezni.
2020. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Vagy csak beszélsz össze vissza "akció filmekről" meg vmi "Madácsról" akit ki se dob a google.

Fogalmazni tudni kell! Ha nem megy, nem baj, csak ne propagáld a hiányosságaid.

2020. okt. 2. 20:49
 29/29 anonim ***** válasza:
91%
Na jó, most köszöntem el tőled. Ezért nem találkozol te intelligens nőkkel. Mert rosszul vannak a hülyeségedtől.
2020. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!