Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi kompenzáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi kompenzációt várhat el egy diplomás nő egy nemdiplomás pasitól?

Figyelt kérdés

Adott a nő. Okos, művelt, kommunikációt végzett, ezért jól tud beszélni és kifejezni önmagát, szépirodalmat olvas (Harry Potter, Éhezők viadala stb.) Igényli a kultúrprogramokat, szeret nyaralni exotikus tájakon. Felelősségteljes beosztása van a közszférában, hosszú távra szeretné tervezni a jövőjét. Ha egy nemdiplomás pasi nyomul rá, és a nő beleegyezik a randiba vagy párkapcsolatba, mik azok a tulajdonságok, amik a pasinál kompenzálhatják a diploma hiánya miatti szellemi és emberi hátrányokat?


Mert mondjuk ha a pasi többet keres kétszázezerrel, de közben kisebbrendűségi komplexusa lesz amiért ő nemdiplomás, akkor előbb utóbb a nő fejéhez fogja vágni, hogy miért neki (a pasinak!) kell állnia a nyaralási költségeket...


2020. okt. 2. 11:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%
Akkor te nem beszéltél még diplomás nővel, ha szerinted egy random válaszoló alapján a diplomás nőknek ezek szépirodalmak.
2020. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
KÉT válaszoló. Meg egy csomó másik. Nézz be egy könyvtárba és lesd meg, melyik könyveket viszik az igazán művelt, diplomás nők. Attól hogy nem ilyen Eszterházy, még szépirodalom a Harry Potter is.
2020. okt. 2. 12:26
 13/29 anonim ***** válasza:
97%

Veled ellentétben jártam egyetemre, ahol egyetemistákkal és egyetemet végzett nőkkel is beszéltem.

A szépirodalom nem ezt jelenti nekik. És ha olvasnak regényeket se.

2020. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor ezek a válaszolók nem is diplomások csak megjátszották magukat?
2020. okt. 2. 12:34
 15/29 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy ezeket olvassa és szereti, még lehet diplomás. A szépirodalom fogalma meg általános iskolás tananyag.
2020. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
22%
Miért kéne egy kvótahulladéknak bármit kompenzálnom aki éhbérért dolgozik valami állami kontraszelektált, protekciós helyen? Inkább neked kellene a nagyképűségedet és a primitív ízlésedet kompenzálni. Mindkettő súlyos jellemhiba.
2020. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
97%

Nem egészen értem. Diplomás nő vagyok, szoktam szépirodalmat olvasni ÉS a Harry Pottert is szeretem. Ettől még mi közük lenne egymáshoz? :D A sültkrumplit is szeretem, akkor az is szépirodalom? :D


A párom nem diplomás. Mivel kompenzál? Azzal, hogy nem akar kompenzálni, nincsenek ilyen hü lye komplexusai. :)

2020. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Figy' tso' nem tartom magam rossz "partinak" végzettség, kulturáltság, megjelenés, stílus, határozottság, figyelmesség stb. tekintetében. Mégsem akarok felszedni playmate-ket, sem golddiggereket nincs is kisebbrendűségi érzésem hogy miért nem vagyok milliárdos. Ha te egy adott szintre lövöd be saját magad akkor mit picsogsz?

Ja és normális nő esetében nincs az a pénz amivel az "emberi és szellemi hátrányokat" kompenzálni tudod. Sok olyan párt látok ahol diplomás nő - szakmunkás férj, de tökéletesen boldogok. Nem azon múlik a boldogság, hogy kinek milyen diplomája van, hanem hogy emberileg és szellemileg mennyire találják meg a közös hangot. Meg rengeteg olyat ahol diplomás-diplomás pár év múlva válik.

2020. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez neked szépirodalom te bohóc? :D
2020. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#10 A Harry Potter valóban része az angol szépirodalomnak, de az Éhezők viadala nem. Mindkettő jó történet, de az egyik irodalmi szinten van megírva, a másik megy egy fércmű. A szépirodalomnak van ifjúsági irodalom kategóriája is, micsoda meglepetés :-)

Az egyetemen volt aki a Harry Pottert választotta angol irodalomból a szakdolgozatához, mint ifjúsági irodalmat és elfogadták neki. (Én is fantasy és gyermekirodalmi témát választottam, a konzulensem például Lord of the Rings szakértő.) De az elmondanám, hogy a diplomás,szépirodalmat olvasó nők nem csak Harry Pottert olvasnak, hanem Stendhalt, Dosztojevszkijt, Shakespeare-t, Madácsot stb. Szóval ezt hiába figurázod ki. Több könyvet olvastam el életem folyamán mint amennyit te csak megfogtál a kezedben, de ettől még örülök neki, hogy olvastam a Harry Pottert is.

2020. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!