Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem akarom megint elrontani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarom megint elrontani a pasi választást, hogyan ne legyek naiv?

Figyelt kérdés

Csajok, ti milyen módszerekkel tudjátok kiszűrni az olyan pasikat, akik tényleg szeretni fognak titeket, és komolyan vesznek benneteket?

Na meg ami a legfontosabb, csak mert ilyen társam még, sosem volt, meg védene az anyjával, szemben és nem hagyná neki azt, hogy pocskondiázzon engem, és nem úgy reagálna rá, hogy véd meg magad, ne tőlem várd el címszó.

Szóval, ha nem akarok újra, hasonló rossz választást elkövetni hogyan, szűrjem ki, azokat akikben nincs meg az ami egy társban alapnak kéne hogy legyen. Hogyan ne legyek, vak és naiv?



#csalódás,újra kezdés, pár választás,pasik,csajok
2020. okt. 2. 02:04
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

A második bekezdést úgy mondjuk röviden, kérdező, hogy "és mindig, mindenben mellém áll / az én oldalamon áll / az én pártomat fogja".

Egyébként meg testbeszéd, arckifejezés és hanghordozás együttes hatásából. Ez tudom, hogy eléggé megfoghatatlan. De neked első körben inkább csak annyit tanácsolnék, hogy ne attól óvakodj, amit nem akarsz, hanem keresd ennek az ellenkezőjét. Tehát legalább képzelj el egy olyan embert, aki mindannak, amit felsoroltál, az ellenkezője. Ha nem megy, akkor, bármilyen hülyén is hangzik, de keress bármely amerikai filmben vagy sorozatban egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező szereplőt, és figyeld meg alaposan, hogyan mozog, hogyan beszél, milyen arcokat vág, hogyan figyel oda a másikra, stb. stb.

2020. okt. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
70%
Úgy àltalànosan az emberismeret, mint fogalom, ismert àltalad?
2020. okt. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ezt nem lehet kiszűrni. Vagy szerencséd van vagy nincs.
2020. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Pontosan: szerencse. MINDEN azon múlik. El ne hidd, hogy azok, akiknek összejött - ráadásul úgy, hogy voltak kemény 21-22 évesek -, azok annyira tudnak valamit. Nagyjából jókor voltak jó helyen, és épp olyan emberrel sikerült összeakadniuk, aki később sem bizonyult f@sznak... Más meg ha bele is botlik valakibe, arról x idő múlva kiderülnek a jobbnál jobb dolgok, aztán lehet szakítani, majd ha nincs szerencséje, jön a következő, aki szintén problémás, csak esetleg nem pont ugyanúgy, mint az előző. És így tovább ki tudja, meddig. Van, aki még 40 évesen is csak szív vagy akár örökre. Ez attól is függ egyébként, milyen közegben vagy, egy sötét balkáni mentalitású vidéken könnyebb sorra kifogni a gyökereket, míg Bp. sokszínűbb, van mindenféle ember, persze a szerencse ott is elengedhetetlen.
2020. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig sokszor döltem be, a nagydumásoknak, és nem tudom, hogyan legyek jobb emberismerő, hogy ne legyek újra naiv.
2020. okt. 2. 16:23
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
Figyeld meg a viselkedésüket, gesztusaikat, tetteiket. Iràny, menj emberek közé, ott lehet tapasztalatot szerezni.
2020. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!