Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mennyire érinti meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyire érinti meg a lelkivilágát, ha itt a férfiakat szidó válaszukra alacsony százalékot kapnak, netán nullát? Egész nap rágódnak rajta?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 09:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Na , màra meg lesz a jó cselekedetem. Pontozz le , és szebb lesz a napod. Én meg letudtam a napi egyet. 😄
2020. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Én leszarom, minden nyomorék kérdés alá ledobom az atomot nemre való tekintet nélkül. Néhány emberre ráfér, hogy észrevegye magát itt... Ha erre negatívan reagál, az csak azt bizonyítja, hogy továbbra is vak és továbbra is csak szenvedni fog.
2020. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
21%
Nem sokszor láttam még férfiakat szidó választ alacsony százalékkal.
2020. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

Az van, hogy én vagyok annyira egoista dög, hogy a saját véleményem írom le, és hótt magasról tojok arra, hogy ki mit gondol, pláne merre pontoz. Attól a véleményem nem változik.

Ez a pontozósdi azokat érdekli, akik megfelelni akarnak mindenkinek. Bármit képes bepötyögni egy zöld pacsiiért, függetlenül a saját véleményétől. Aztán sir, hogy nem sikerült eltalálnia a közízlést.

2020. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem nagyon, biztos aznap az a tizedik "minden férfi egy patkány" szövege.
2020. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
Én vissza sem nézem, hogy mennyire pontoztak. Kivéve, ha látom, hogy az adott kérdésre érkezett azóta 20 új válasz, akkor azért furdal a kíváncsiság, hogy micsoda flamewart indítottam el. :))
2020. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

Itt nem nagyon fordulhat elő ez ilyen, hiszen egymást fel pontozzák, és ugye itt riadólánc van, hívják a barátnőiket is, hogy megerősítsék egymást, és nullázás a nekik nem tetsző hozzászólásokat.


Lásd #13, meg ez is megkapja a 0-t :)

Egyébként ilyen nullázásokat mint itt, máshol nem láttam, politika témában sem. Itt nőkről vagy szépet/jót, vagy 0%, vagy legalább is nagyon alacsony. nem egy olyat láttam, hogy nagy igazságot írt a hozzászóló, 60-80-as hasznosságot kapott a kérdés kiírása utáni hêtben, majd 1 hónappal később már 20% volt, mert rátalált az osztag.

2020. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Emellett a "nőknek"'nem tetsző, de szabályokba nem ütköző, hozzászólások jelentgetése, töröltetése is jellemző erre a szekcióra.
2020. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%

17-es. Neked komoly üldözési màniàd van. Totàl összeesküvés elmélettel àlltàl elő. 😂


18-as. Komolyan azt hiszitek ennyire fontosak vagytok az itt olvasgató, vàlaszolgató nőknek?

2020. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19 ez nem üldözési mánia ez tapasztalat.


Láthatóan ennyire fontosak vagyunk mennyi erőfeszítést tesznek, és ezek az őrjöngések amiket itt előadtok :D már csak ezért is jó az "erős" "nők"-nek arcába tolni 😏

2020. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!