Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy az ismerkedés élőben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az ismerkedés élőben. Neten kicsi az esélye hogy olyan barátnőt találjak akivel életreszóló kapcsolatunk lesz?

Figyelt kérdés

Kicsit azt érzem neten sosem fogok találni semmit. Élőben kéne de nekem az nehezen megy, az első lépéseket könnyebb lenne írásban megtenni. Meg így csalódásoktól is megkíméli magát az ember.

Rég óta nem jön össze egy nővel sem a beszélgetés netről, ezért azt érzem hogy ha így folytatom akkor nem lesz senkim. Változtatni kéne, de tényleg nem megy élőben.

Vannak olyanok akiknek netről összejött tartós kapcsolat? Esetleg házasság és család lett belőle?


2020. szept. 18. 11:49
 1/8 anonim válasza:

1. az, hogy "nem megy élőben" normális keretek között szerintem betudható az önbizalomhiánynak (az írásodból is ez üt át), ezt a hiányt meg netes ismerkedéskor sem lehet kiküszöbölni


2. "Meg így csalódásoktól is megkíméli magát az ember." pont, hogy nem. neten mindenki azt ír amit akar, rengeteg a ghostingolás, míg egy élőbeni beszélgetésből könnyebben le tudod szűrni a testbeszédéből, mimikáiból, hangsúlyából egy embernek, hogy érdekled-e. így ha azt is állítja, hogy barátkozna, de közben látszik, hogy tartózkodik tőled, könnyebben ki tudod szűrni.

2020. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én itt ismerkedtem meg a barátommal a gyk-n, három hét múlva lesz az első évfordulónk.

Tavaly augusztusban kezdtünk üzengetni, de az évfordulót onnan számítjuk amikortól már fizikailag is együtt voltunk.

Nekem is könnyebb online ismerkedni, és szerintem simán lehet tartós kapcsolatot találni így is. Az előző barátom is online ismerkedés volt, kb másfél évig tartott a kapcsolatunk.

2020. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És azt hogy?


Majd az első randin külön szobába mentek és gyk-n keresztül beszélgettek? 😂😂😂

2020. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nincs kizárva, hogy neten keresztül létrejön egy később tartós kapcsolat. Viszont egyetértek az 1. hozzászólóval. Szerintem sokkal nehezebb neten, én iskolás koromban próbálkoztam rengeteget, mert akik ismertek személyesen, azoknak nem jöttem be. Azt hittem, neten más lesz. Akivel sikerült tényleg találkozni (1 ilyen volt), abban emberileg nagyot csalódtam, megalázott rendesen, ugyanis ő az én külsőmben csalódott (konkrétan megmondta a szemembe, hogy ronda vagyok mint állat, de a haverjának még jó lehetek).
2020. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azóta lett barátom, aki szeret és együtt vagyunk jó ideje. :)
2020. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amúgy pont írta itt valaki, hogy tinderen ismerkedett és nem ment el a csaj. Pedig írta, hogy elmegy. Vagy kamu profil volt, vagy nagy bunkó.
2020. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az internet álcája mögött bárki regisztrálhat, elvileg vannak, akik abban lelik örömüket, hogy másnak adják ki magukat és átvernek másokat. Én beiratkoznék valamilyen tanfolyamra, vagy űznék egy olyan hobbit, amihez új embereket lehet megismerni.
2020. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2020. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!