Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van kedved ismerkedni? 21...

Van kedved ismerkedni? 21 éves lány

Figyelt kérdés

Szia!

Elsőéves jogász hallgató vagyok.

Imádom a vicces és pozitív embereket, magamat is ennek tartom. Családom és barátaim nagyon fontosak.

Szeretnék valaki rendes és különlegessel férfival megismerkedni.

Ideálom: egészséges, ért az informatikához (vagy ezzel foglalkozik), romantikus, macis alkatú és jó az irányérzéke (nem téved el). Egyetem miatt Pest megyei.

Számomra a tanulás nagyon fontos, de nem annyira, mint az önfejlesztés.

Szeretek kimozdulni, túrázni, bulizni, sportolni, múzeumba járni, társasozni, mégis otthonülő film&sorozat(anime) néző, könyv&manga olvasó típus vagyok inkább. Ha épp nem valami romantikus könyvet olvasok, akkor valami véres sorozatot követek.

Imádok enni és új ételeket kipróbálni, valamint jóindulatú embereket megismerni és sokat beszélni. Klisésen hangozhat, de szeretem az állatokat, főként a kutyákat és macskákat, meg minden mást is.

Egyetem után szeretnék világkörüli útra menni (ha ez akkor már lehetséges lesz).

Ha összejövünk kb 10 év múlva lesz egy Neked ingyenes ügyvéded.

Ismerjük meg egymást!



2020. szept. 1. 23:46
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
hát ez nagyon aranyos volt, ne aggódj, mindjárt elveszik a kedved az ilyen kérdések kiírásától
2020. szept. 2. 00:01
 2/34 anonim válasza:
Ez jól hangzik, de úgy érzem kimaradt az apró betűs rész.
2020. szept. 2. 00:05
 3/34 anonim válasza:
Nekem nem tetszel
2020. szept. 2. 00:06
 4/34 anonim válasza:
"Ért az informatikához.." ez vmi új fétis? Lemaradtam valamiről?
2020. szept. 2. 02:41
 5/34 anonim válasza:

Miért itt ismerkedsz? Ha sokat mozdulsz ki, akkor miért nem ott? Látatlanba megismerkedni valakivel - főleg itt -, elég kétségbeesettnek hangzik.


"Ez jól hangzik, de úgy érzem kimaradt az apró betűs rész."

Ez jó. :DDD

2020. szept. 2. 03:59
 6/34 anonim válasza:
Apróbetűs részben írhat a külsejéről 😉
2020. szept. 2. 04:42
 7/34 anonim válasza:
Legnagyobb kamu kérsés evör
2020. szept. 2. 05:16
 8/34 Noren1989 válasza:
Akkor én ezt most jelentettem, remélhetőleg megy az ismerkedés rovatba.
2020. szept. 2. 06:38
 9/34 anonim válasza:
#6 burkoltan írt a külsejéről: "imádok enni" :D
2020. szept. 2. 07:14
 10/34 anonim válasza:

Van itthon pc-m.Azon írok!A világot többször beutaztam , fogom a National Geographic-ot, be van kötve!!!

Józsibácsi78

2020. szept. 2. 07:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!