Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van kedved ismerkedni? 21...

Van kedved ismerkedni? 21 éves lány

Figyelt kérdés

Szia!

Elsőéves jogász hallgató vagyok.

Imádom a vicces és pozitív embereket, magamat is ennek tartom. Családom és barátaim nagyon fontosak.

Szeretnék valaki rendes és különlegessel férfival megismerkedni.

Ideálom: egészséges, ért az informatikához (vagy ezzel foglalkozik), romantikus, macis alkatú és jó az irányérzéke (nem téved el). Egyetem miatt Pest megyei.

Számomra a tanulás nagyon fontos, de nem annyira, mint az önfejlesztés.

Szeretek kimozdulni, túrázni, bulizni, sportolni, múzeumba járni, társasozni, mégis otthonülő film&sorozat(anime) néző, könyv&manga olvasó típus vagyok inkább. Ha épp nem valami romantikus könyvet olvasok, akkor valami véres sorozatot követek.

Imádok enni és új ételeket kipróbálni, valamint jóindulatú embereket megismerni és sokat beszélni. Klisésen hangozhat, de szeretem az állatokat, főként a kutyákat és macskákat, meg minden mást is.

Egyetem után szeretnék világkörüli útra menni (ha ez akkor már lehetséges lesz).

Ha összejövünk kb 10 év múlva lesz egy Neked ingyenes ügyvéded.

Ismerjük meg egymást!



2020. szept. 1. 23:46
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
#9 Igen olvastam én is, de ismerek olyant akin meg se látszik, hogy milyen sokat eszik.
2020. szept. 2. 07:39
 12/34 anonim válasza:
Macis alkat nincs meg, de a tobbi stimmel. Viszont túl nagy a korkülönbség: 19 év.
2020. szept. 2. 08:13
 13/34 anonim válasza:
Olyan, mintha rólam írtál volna - egy bibi van, bár pesti gyerek vagyok, Németországban élek. Hát így jártunk.
2020. szept. 2. 14:11
 14/34 anonim válasza:
Ha jogásznak tanulsz akkor csatolja már egy formanyomtatványt is (plusz hozzá a szerződést), hogy tudjunk jelentkezni.
2020. szept. 2. 22:59
 15/34 anonim válasza:
Hát a macis alkat nincs meg, Pesti sem vagyok, meg romantikus se, de az egyetem még nem kezdődött úgyhogy egy jó beszélgetésre vevő vagyok 😀
2020. szept. 4. 07:46
 16/34 anonim válasza:
Hány kiló vagy?
2020. szept. 4. 07:53
 17/34 anonim válasza:
Sok fontos dolgot kihagytál a felsoroltak közül. Például milyen animéket nézel és miként viszonyul a számítógépes játékokhoz?
2020. szept. 5. 09:01
 18/34 A kérdező kommentje:

Lol


Vicces így visszaolvasni XD

De azóta sincs senki. A Covid sem segített.

Miért nem írok külsőről? Mert nálam az nem fontos, szeretném, ha a paromnak se lenne az (vagy legalábbis ne ez legyen az elsődleges szempont).

Miért itt ismerkedem? Mert fenn vagyok társkereső oldalakon, de kb semmi (I mean, sokan írnak, de nagyon egyszerűek!) és láttam itt is szoktak néha :-)

2021. nov. 29. 23:12
 19/34 A kérdező kommentje:
Apróbetűs részről nem tudok...persze tuti tele vagyok hibával, de én úgy érzem szuper vagyok XD
2021. nov. 29. 23:14
 20/34 anonim válasza:
Felugrott a kérdések között nekem ez és megnéztem, beszéltünk 1 éve írtad hogy lenyűgöztelek aztán kb 4 üzenet után mégis eltűntél xd
2021. nov. 29. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!