Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder rontotta el ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder rontotta el ennyire a nők felfogását?

Figyelt kérdés

Ami most megy a nőknél az hihetetlen :D Tényleg azt hiszik, hogy a világutazó, gazdag, magas pasik az átlag itt Magyarországon? És ennél lejjebb már nem adnak?

Régen nem voltak ennyire elszállva az igények. Az a baj tudjátok, hogy mivel a nők azt hiszik megkaphatják ezeket a pasikat, a normálisakat már le se sz@rják. És nem akarnak felébredni az álomból, hogy ezek a pasik teljesen más nőket akarnak. Így marad az "összes pasi hülye, meg életképtelen" szöveg.


Kb. az összes nő miután megtudja, hogy hétköznapi munkám van, nem a semmit tevésből élek, kb. lelép. Még a munkanélküli csajok is, mert hát ők is várnak a gazdag eltartóra. Most már tényleg 2020-ban ez is gáz, ha egy átlagos melója van valakinek? :D


2020. szept. 3. 18:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%

Ringyó, mert beleszeretett másba? Ha megcsalt, akkor igen, ringyó, de azért, mert kiszeretett belőled... ezt sajnos nem tudja az ember kontrollálni.


És mindannyiunknál vannak jobb emberek, de mikor így utálkozunk, akkor irigynek és nyominak tűnünk.

2020. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk annyiban egyetértek, hogy ne próbáljon az ember másmilyennek mutatkozni, mint amilyen. Mert nem fog tudni a végtelenségig szerepet játszani, legyen szó bármiről is.
2020. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
21, te tényleg ennyire retardált vagy? Az a probléma, hogy mindenkinél van jobb szebb gazdagabb, csak épp a nők zöme élete végéig válogat, s nincs egyetlen egy párkapcsolat sem stabil lábakon miattuk. Mindig csak addig tart, amíg nem jön a képbe egy jobb. Ez a probléma. Nyilván 35 körül már hiába várja a jobbat, azt akkor "beletörődik", meg érzelmileg lenullázza a jelenlegi párját. Ez megéri-e egy férfinek? Nem.
2020. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne nyominak lenni #23 és akkor nem hagynának el.
2020. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Honnan veszed h engem elhagytak? Egyszer hagytak el még 10 éve kb, de az is visszajött, azt kivágtam. Egyébként már megint hazudozol meg vádoskodsz ostoba némber. Én csupán azt írtam, hogyan működik a magadfajta élősködő ítéletosztó, s ezzel jobb vigyázni, mert lopsz, csalsz, hazudozol, manipulálsz egyéni önös érdekeid miatt. Ennyi.
2020. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
94%
#25 Mégis a "vádaskodó ostoba némbereket" dugod. Na ilyenkor mi van? Dugni jó, de azért elítélsz mindent nőt. Teljesen logikus vagy.
2020. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak dugni jók. Valahol ez elszomorít egyébként, de hát ez van. Nincs többletérték sajnos. (tisztelet a kivételnek, mert van olyan is, csak kb 1% az összesből)
2020. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
#27 Mily szomorú valóban....szegénykém, remélem azért kifogod azt az egy százalékot. Mert te megérdemled. (sarcasm)
2020. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!