Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak tartós kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak tartós kapcsolatot nő létemre?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedésnél (Tinderen) mindenki csak dugni akar, hiába mondja azt, hogy komoly kapcsolatot keres. Nem vagyok apáca, nem azt mondom, hogy hónapokig no szex, de egy komoly kapcsolatot egymás mély megismerésével kellene indítani. Ne itt bombázzatok privátokkal, mert nincs kedvem 20 üzenetet váltani azzal, akiről kiderül később, hogy az ország másik felén él, az apám lehetne korban, felesége van, nagyon nem az ideálom vagy én neki nem jövök be stb.

2020. szept. 1. 16:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
20: Akkor keresd tovább a tinderen.
2020. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
41%
Itt?
2020. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
50%
Tinderen azonnal látsz egy képet, amin vagy ő van, vagy nem... Vagy retusált mint az állat, vagy nem. :D Nem az a baj veled, hogy te komoly kapcsolatot keresel, hanem hogy ennyi ésszel nem akarnak tőled többet a pasik, mint egyetlen éjszakát...
2020. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem érzem ugy h te valóban annyira keresnéd. Ilyen arroganciával kezelni az egészet, akartam neked irni, aztán a végén már hát irjon neked a halál fsza XD

Akk is ha egyébként akár potenciális jelöltek lennénk egymás számára, ezzel a hozzáállással kizárt.

2020. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok üresfejű cicababa. Arrogáns végképp nem,csak borzasztóan unom már a minden kommentemre ugyanazt a sablonlevelet írókat. Akikkel hosszabban beszélgettem itt, végül mindig kiderült, hogy számtalan dologban nem mondtak igazat, konkrétan volt olyan, aki más képeit küldözgette. Tinderen lehet magadat hitelesíteni.
2020. szept. 2. 09:21
 26/28 tiril ***** válasza:
64%
Hát én nem csodálkozom, hogy nem találsz komoly kapcsolatot ilyen arroganciával és hozzáállással... és ezt minden rosszindulat nélkul írom.. de azért sok sikert.
2020. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
64%

Pedig mást se próbálsz erőteljesen bizonyítani, csak pont azt, hogy arrogáns vagy és üresfejű... A cicababa inkább látvány, mint jellem, így arra nem tudok mit mondani.

Egyébként meg így 2020 környékén, simán tudnál annyit kérni a pasitól, hogy beszélgessetek videóchaten, vagy legalább kapcsoljon kamerát, ha mást nem, a telefonjában biztos van. Úgy hogy ennyit a hitelesítésről és egyéb üres kifogásokról...

2020. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
43%

Olyan kepet tegyél ki ami nem kozonseges ne picsagatyaval mély dekoltassal meg pozolosat ,meg ird ki h milyen kapcsolatot keresel. Igy majd leszűkül a kör.


Azok akik csak egyejszakasra akartak azok is ha latjak h komoly csaj vagy akkor normalisan fognak kozeledni h baratnot akarnak majd.

2020. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!