Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elég valószínű, hogy pszichopa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég valószínű, hogy pszichopata vagyok. Lehet így esélyem normális életre?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 01:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De szerettem őt nagyon. Pont ez a baj.


Azért örültem hogy elhagyott mert úgy nem bántottam tovább.

2020. aug. 22. 07:51
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

A pszichopata nem szomorkodik, nem szeret senkit, ne magyarázd be, hogy az vagy, mert NEM VAGY AZ! Inkább tűnsz elsőre borderlineosnak, de lehet, hogy csak egy kbaszott nagy gyökér vagy, akit szarrá kéne verni.

Komolyan csak nálam veri ki a biztosítékot, hogy verte a barátnőjét?

2020. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ja, menj pszichológushoz, ez lemaradt...

2020. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mindig próbáltam megszeretgetni miután bántottam és lenyugodtam. Odabújtam hozzá.
2020. aug. 22. 09:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichiáter, de ennyiből én továbbra is borderline személyiségzavart mondanék vagy valami ilyesmit, nem vagy pszichopata, az más. Hány éves vagy?
2020. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
22..
2020. aug. 22. 10:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!