Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavar sokakat ha egy 37...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sokakat ha egy 37 éves férfi - 18-22 éves lányokat keres ?

Figyelt kérdés
Sokan úgy beszéltek erről a jelenségről mint egy bűntényről.
2020. aug. 21. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert teljesen máshol kéne tartaniuk az életben ennyi idősen.
2020. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg érzelmileg megragadtak egy szinten azok a férfiak .

Nem élhették magukat ki fiatal korukban a korabeli lányokkal ezért a jelenlegi életükből ezt mostanra hiányolják. Beakarják pótolni azt amiben nem volt részük. Vagy kapuzárási pánik.

2020. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Kettős mérce ez is. Ha egy nő keres 20 évvel idősebbet, az rendben van.
2020. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Engem nem zavar (amíg engem békénhagy), de ekkora korkülönbség ebben a felállásban nagyon sok, hosszútávon szerintem nem működőképes. Nagyon máshol tartanak az életben és épp ezért más dolgokra is vágynak.

21/L

2020. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
18-22 évesen csóró, kolis, szűz egyetemista voltam, a szüleim pénzéből éltem (23 vagyok és még most is ugyanezek jellemzőek rám). 37 évesen az emberek nagy része évek óta a szüleitől külön, függetlenül él, sokan saját lakásban, több párkapcsolaton, esetleg házasságon túl van, ha akart gyereket, akkor már van neki régebbi partnertől, van pénze, autója, lehet több diplomája, 10-15 éve dolgozhat. Mégis mit akarnánk egymástól? Nyilván egyenrangú partnere nem lehetek, nekem a "kész pitsa, meleg málé" típusú dolgok nem fekszenek, abból építkezem, amit a szüleimtől kapok vagy magamtól megteremtek. Ha ez jelenleg a semmi, akkor a semmi. Nem leszek senki fiatal díszpitsája, kitartott nője, a felelőtlenül megcsinált gyerekei pótanyja. Nekem egy hozzám hasonló helyzetben lévő srác kell kapcsolatra, nem egy olyan, akinek az élete számomra teljesen idegen.
2020. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez inkább téged zavar, hogy nem találsz, különben nem itt írogatnál erről hanem randiznál a hosszú hétvégén ezerrel.
2020. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Csak a 37 év körüli nőknek nem tetszik a fiatal konkurencia, ennyi. Ők mehetnek az 50-es, 60-as papikhoz már.
2020. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2%
"Mert teljesen máshol kéne tartaniuk az életben ennyi idősen." _mondják ezt az itteni szintén 30-as 40-es egyedülálló nők, akik senkinek nem kellenek! Se család, se gyerek. :D
2020. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó két papi, most szerintetek meghatottátok a húszéveseket és rohannak privizni nektek, ennek a két főnyereménynek aki ennyire imádja a nőket?
2020. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

#8 25 éves vagyok, párkapcsolatban.

#1

2020. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!