Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan férfit, aki nem érzelmi analfabéta?

Figyelt kérdés

Belefáradtam abba, hogy küzdenem kell minden kapcsolatomban, hogy mutassák ki az érzéseiket és vagy éreztem belőle valamit vagy nem.

Leginkább nem, és se törődést, se gyengédséget, se odafigyelést nem kaptam, vagy alig.

Mindent próbáltam megtenni, az én érzelmeim mindig nyitottak voltak, nem kellett könyörögni, hogy mutassam ki.

Már nem szeretnék játszmázni és játszani egy kapcsolatban, azt szeretném, ha a párom, aki elvileg szeret, és közös jövőt tervezzük, úgy is viselkedik.


Vannak még ilyen férfiak valahol?


2020. aug. 16. 06:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Vannak. Csak ahhoz, hogy megtaláld őket, az egész eddigi ismeretségi körödet le kéne ahhoz dózerolni és magadat is kitakarítani,jó alaposan, hogy az ilyet észre vedd. Ezt az áldozatot az írásod alapján te nem fogod meglépni.
2020. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Azt kellene felfogni (és ezt a barátzónásoknak üzenem), hogy amire ti gondoltok, az az erőszakosan tapadó, közben pedig gyenge, szerencsétlen, bizonytalan, aki kedvesnek és érzelmesnek tartja magát, közben meg semmilyen szempontból nem lehet rá támaszkodni, mert olyan, mintha lenne egy elanyátlanodott ovisunk, akit folyton istápolni kell, mert semmivel nem képes szembenézni. Ezt már többször tapasztaltam, és nem, nem őket keressük. Attól pedig, hogy egy férfi magabiztos és talpraesett, még nem érzéketlen tahó. Csak könnyebb végletekben gondolkodnotok.
2020. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező az eddigi parjaidban egy közös dolog van még: TE. Szóval hogy lehet hogy nem ezt keresed mégis folyton ilyen embereket találsz?
2020. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Itt pl.?
2020. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
A női hozzászólásokon látszik, hogy bizony sok a gyerekes nő. Utálom a gyerekes nőket.
2020. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!