Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan férfit, aki nem érzelmi analfabéta?

Figyelt kérdés

Belefáradtam abba, hogy küzdenem kell minden kapcsolatomban, hogy mutassák ki az érzéseiket és vagy éreztem belőle valamit vagy nem.

Leginkább nem, és se törődést, se gyengédséget, se odafigyelést nem kaptam, vagy alig.

Mindent próbáltam megtenni, az én érzelmeim mindig nyitottak voltak, nem kellett könyörögni, hogy mutassam ki.

Már nem szeretnék játszmázni és játszani egy kapcsolatban, azt szeretném, ha a párom, aki elvileg szeret, és közös jövőt tervezzük, úgy is viselkedik.


Vannak még ilyen férfiak valahol?


2020. aug. 16. 06:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Aki nem mutat ki semmit, annak nincs semmi amit ki tudna mutatni.
2020. aug. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Sehol. Mindegyik az.
2020. aug. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Sok ilyen pasi van, csak azok rendszerint a barátzónába kerülnek.
2020. aug. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Vannak.Válogasd meg jobban a partnereidet.Olyan vagy,mint,aki az autópályán megy ,és szidja a többit,hogy mind szembe közlekedik.
2020. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Valamilyen szinten muszáj, hogy ilyenek legyünk. Túl érzelmes, pityergős férfi senkinek nem kell és egyátalán nem vonzó a legtöbb nő számára.
2020. aug. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy sírjon, hanem öleljen vagy simogasson meg, csókoljon meg, bújjon hozzám vagy csak szimplán ne utasítsa el a közeledésemet.
2020. aug. 16. 07:49
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

#5


Így van. Ez a kérdés amúgy tipikus példa a klasszikus női önellentmondásra. 😂


Mindannyian egy érzelmes, normális pasit akarnak, de egy érzéketlen tuskóval vannak együtt, mintha nem lehetne már az elején, az ismerkedési fázisban előre látni ezt.


A valóság az, hogy a nők kifejezetten ezekhez az alakokhoz vonzódnak, mert kihívást látnak bennük. Egy nő érdekelődését úgy lehet fenntartartani, ha meg kell dolgozni a pasiért. A női boldogság ezért is van kudarcra ítélve hosszú távon. Ha hajtani kell a pasiért, az jó nekik, de elégedetlenek az érzelmek hiánya miatt. Ha viszont érzelmessé válik a pasi hosszútávon és a nő megkapja, amit akar, ráun.


Ha nem így lenne, akkor az érzelmi analfabétákat leszarnák, mégis azok dugják meg a legtöbb nőt. De ez így jó, ahogy van. Csak alkalmazkodni kell.

2020. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Leírtam.Csak azt nem értem,mi a kifogás ellene.Ha te csak ilyenekkel jöttél össze,akkor nem gondolod esetleg,hogy rossz helyen keresgélsz?Mert ugye épeszű ember azért tudja,hogy nem lehet mindenki rossz,és érzelmi analfabéta.Miért nem lehet elfogadni a tényeket?

4#voltam

2020. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Olyan férfi nem kell nektek nőknek, akik kimutatja az érzelmeit. Azt ti férfiatlannak találjátok.
2020. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
#9 Attól függ, hogy mutatja ki. Egy picsogó töketlen senkinek sem kell. Egy túlérzékeny, sértődős alak sem, aki rendszerint ezzel manipulálja a társát. A férfias férfit keressük, aki egészségesen, normálisan áll a dolgokhoz. Tud kemény és határozott lenni, de a szeretett nővel el tudja magát engedni. Az a baj, hogy a legtöbb pasi a két véglet, és a köztest nehéz megtalálni.
2020. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!