Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Titeket mennyire zavar, ha egy lány sántít?

Figyelt kérdés
Volt egy balesetből kialakuló kis műtétem, és még legalább egy évig sántítani fogok, legalábbis remélem, hogy nem tovább... Amúgy sem voltam megelégedve magammal, de most már totál selejtnek érzem magamat. Titeket mennyire zavarna? Engem sajnos még ez is hátráltat ismerkedés szempontjából. 18L
2020. aug. 11. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, szerintem ismerkedéskor nyugodtan mondd el, hogy mi a helyzet. Ez elég jó szűrő is lesz, hiszen aki emiatt elfordul tőled, azt nem is érdekelnéd komolyan. Ha valaki egy ilyen átmeneti sántítást sem visel el, akkor vajon hogyan fogadná az esetleges súlyosabb problémákat? Így legalább rövid úton ki tudod zárni azokat, akikre nem érdemes időt és energiát pazarolnod.
2020. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engem nem, szerintem kicsit sem ezen kell múljon, hanem a személyiségen. Ha megtalálod a megfelelő társat, nem a külső "dolgokat" fogja figyelembe venni, hanem úgy általánosságban téged. A közös programok megtervezésének kellene a legkevesebbnek lenni, hogy neked is jó legyen.


Kitartást, és mielőbbi felépülést! :)

2020. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semennyire sem zavarna. Ezért igazán ne aggódj. Mást sem fog zavarni.


F

2020. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Clay Morrow ***** válasza:
Ha a többi rendbe van és tetszik nem igazán offoló tény, főleg így, hogy tudni, hogy teljesen felépül belőle.
2020. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem zavar, de ha kergeti a szomszéd Bözske néni dobermanja az utcánkban, az necces lehet.
2020. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha elmondod így, akkor nem zavarna :)
2020. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem kicsit sem zavarna. Ettől te még ugyan úgy értékes vagy.
2020. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagy baj, majd 1 év múlva nem fog. Ha élete végéig sántítana az baj lenne de így nem annyira.
2020. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

egyáltalán nem, ez semmit se vesz el a nőiességedből, sőt, sok férfiben a sérülés beindítja a védelmező ösztönt tudat alatt, szóval ez akár kis plusz is (nekem legalábbis)

amúgy ez milyen sérülése pontosan? melyik részével van baj a lábadnak?

2020. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egyébként mi a bajod magaddal?
2020. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!