Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Együttlétkor melltartóban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlétkor melltartóban? Férfiak! Mennyire zavar ez titeket?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom, amit a mellem is jelentősen befolyásol. Nagy az aszimmetria a kettő között. Ez nagyon feszélyez engem. Azt sem tudom, hogyan vázolnám fel a helyzetet, mert erről még senkinek sem beszéltem. Elfogadnátok azt, hogy a barátnőtöket csak melltartóval látjátok?

Érdemes így belekezdenem egy párkapcsolatba vagy előtte műttessem meg magam és önbizalomhiány, szorongás nélkül vágjak bele egy kapcsolatba?


2020. febr. 25. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem egyformák? És akkor mi van? Amúgy szexeltem már úgy lánnyal, hogy nem volt levetkőzve teljesen.

A másik meg, szerinted valaki tényleg a melleidért fog szeretni vagy azért, aki vagy? El kellene gondolkodni, és érdemes lenne már felnőttként gondolkodni e téren.

Ha így vagy ezzel, nem való még neked a szex.

2020. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Itt nem arról az alap különbségről beszélek, hanem lényegében az egyik mérete a másikak a fele. És az alakja sem szép. Szóval esztétikailag nagyon csúnya és engem nagyon zavar.

És persze, tudom nem ezért lenne vagy nem lenne velem valaki, viszont úgy gondolom, valamennyire mégis mérvadó a külső.

2020. febr. 25. 23:37
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Aki szeret az így is szeretni fog, de mivel ez neked pszichés gát így azt javaslom menj plasztikai sebeszhez, mert mondhat itt neked bárki bármit magadat nem tudod elfogadni.
2020. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok nővel voltam de egyiknek sem szimmetrikus. Volt olyan is hogy az egyik duplàja volt a másiknak. Krvára nem érdekelt.
2020. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Nőként válaszolok, ha nem gond.

Az enyémek sem egyformák, ráadásul az egyiken van egy elég ocsmány anyajegy is. Eddig nem volt gond ebből. Nem kellett takargatnom, vagy ilyesmi. A férjem kifejezetten szereti hogy különleges.

2020. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Szia.


Pár éve középsuliban (is már) illetve egy pár éve mióta már dolgozom rengeteg helyen jártam és sok emberrel találkoztam. (Munkából (is) kifolyólag!)


(Én 22 éves férfi vagyok.) Akiket én ismerek (jó sok) lányokat, a többségüknek nem is látszik, hogy lenne melle, vagy ha van is, akkor sem sok, és nem látszódnak szépnek. (A magasság nem számít, láttam már 150cm-es lányt "kosárlabdákkal".)


Mégis... Szinte mindegyiknek van barátja, van akinek már férje is. És? Nem azért szeretik egymást. Ez manapság (hál isten kezd oldódni a téma ilyen téren kis hazánkban) már változott. Elsősorban igyekeznek az emberek összhangba, egy légkörbe kerülni egymással. Hogy megértik e egymást, mi vonzza őket egymásban.


Ha valakit igazán szeretünk, akkor nem a testéért szeressük.


Attól nézhet ki egy lány jól, vonzóan, elbűvölően... Attól lehet jó testalkata, lehet formás feneke is és szép arca.


A gyúrós groteszk testalkatú "férfiakat", a pénzeseket, a "menőket, rosszfiúkat" és a focistákat hanyagoljuk. Tudjuk, hogy sok lány "álma" ez, de Ők nem a földön járnak.


Add magadat, legyen meg az a belső egyedi varázsod, amiben megtalálnak Téged. Amiért felkelted valaki érdeklődését irántad. Ez a lényeg! :)


Sok fiúnak/férfinak egyébként a picit ducibb lányok is tetszenek. Ha van rajta egy kis felesleg. És nem feltétlenül azért, mert az jön be nekik, az tetszik, hanem mert abban a bizonyos személyben találtak meg valakit, például egymást. Ilyen egyszerű a történet! :)


Szóval, nyugi! Lazíts, és engedd el magad ilyen téren. Ismerkedés szempontjából egyáltalán ne foglalkozz a nőiességeddel! :) Mert nem ez lesz az a pont, amiben megtalálod életed párját!


Sok sikert kívánok! :)

2020. febr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan már!

Aki igazán szeret, azt nem fogja ez érdekelni. Hidd el!

Én is ennyi idősen tele voltam gátlásokkal a mellem miatt. Nem szerettem a méretét és az alakját. Szentül megvoltam győzödve hogy ronda. Pluszban az is lehúzta a maradék önbizalmam, hogy egyszer láttam egy oldalt "Legrondább mellek" címmel és az enyémhez hasonlóak voltak. Ne tudd meg hogy mennyit sírtam emiatt.

Ekkor volt már párom, és rengeteget hisztiztem h nem veszem le. Folyton sírtam. Hogy úgy is elhagy, mert nem olyan a mellem mint amilyen a tvben és újságokban vannak.

Párom segített ezen àtlendűlni. Igaz évekbe telt, de mindent neki köszönhetek.

Neki tökéletes vagyok így, folyton dícsér, még 6 év után is. Látom a reakciójàt, amikor melltartó nélkül vagyok, teljesen oda van értem.

Szóval hidd csak el, hogy lesz olyan férfi akinek az álmai nője leszel!

Ha pedig tényleg úgy érzed hogy semmi se boldogít, akkor marad a plasztika.

2020. febr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

8-as, te mekkora egy EQ nulla vagy!

Szegény lány így is görcsöl ezen, te meg ilyeneket írsz, hogy az ilyen kuka.

2020. febr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

#9 miért, most hazudjon? Nem meglepő szerintem a kérdezőnek sem, hogy igenis vannak férfiak, akik számára ez az elsődleges szűrő. Vannak viszont olyan férfiak is, akiket ez marhára nem érdekel. Értelemszerűen érdemes ez utóbbi csoportból válogatni, de attól még tudjuk, hogy vannak mindenféle igényű és hozzáállású emberek.

Kérdező, én úgy gondolom, hogy amúgy a legtöbb esetben a mellek asszimetriája és úgy általános kinézete nem döntő a párválasztásnál, viszont az önbizalom és önkép az igen. Ha neked rossz érzés a melleiddel együtt élni, akkor hiába mondjuk itt neked mi is, élőben esetleg hús-vér férfiak is, akkor is folyamatosan aggódni fogsz, és ez nem tesz jót neked sem, a párkapcsolatodnak sem, semminek sem.

2020. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!


Az én melleim sem szimmetrikusak, az egyik raadasul jobban log is mint a másik. 34 eves nőként mondom neked, soha nem okozott ez problémát.. Persze nem egy felszines "menő pasival" kell ismerkedni és ha szeret nem lesz vele gond.

2020. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!