Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Együttlétkor melltartóban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlétkor melltartóban? Férfiak! Mennyire zavar ez titeket?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom, amit a mellem is jelentősen befolyásol. Nagy az aszimmetria a kettő között. Ez nagyon feszélyez engem. Azt sem tudom, hogyan vázolnám fel a helyzetet, mert erről még senkinek sem beszéltem. Elfogadnátok azt, hogy a barátnőtöket csak melltartóval látjátok?

Érdemes így belekezdenem egy párkapcsolatba vagy előtte műttessem meg magam és önbizalomhiány, szorongás nélkül vágjak bele egy kapcsolatba?


2020. febr. 25. 23:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekem nem aszimmetrikus, de kicsi és logós is egyáltalán nem az a szép "álomcici". Ettől függetlenül sosem volt gondom vele, akármennyire utáltam egyik exem, illetve párom sem panaszkodott rám vagy tett rá megjegyzéseket.

21/N

2020. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, szerintem természetes, hogy szorongsz, frusztrációt érzel valamilyen VÉLT testi hiányosságod miatt. Nyugi! Normális. Mindenki érzett már így...túl kicsi ez, túl nagy az, stb, stb. a végetelnségig lehetne sorolni, hogy mi mindent nem szerethet magán egy ember.


Én 33 éves vagyok, kis mellekkel. Volt már pár komoly kapcsolatom. Egyik sem a mellem mérete miatt ért véget : ). Sőt, soha, egyetlen partneremet sem zavarta.


Én azt tanácsolnám neked, hogy próbáld meg elfogadni a testedet. Várj még a műtéttel. Aztán ha egy idő után még mindig nagyon rosszul érzed magad emiatt, akkor csináltasd meg. Csak mérlegelj előtte!

2020. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

Kilenceske, hiányoztál szövegértés óráról?

Mi is volt a kérdés? "Együttlétkor melltartóban, mennyire zavarna?" Erre válaszoltam, hogy engem nagyon. Ha nem megy egy mondat értelmezése, ne erőltesd a gyakorizást.

2020. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt birom, amikor okosok azt javasoljak, menj plasztikai sebeszhez.

Felmerul az ilyenekben, hogy ezt nem mindenki engedheti meg magamnak??

2020. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az ortopédián kezdenék a helyedben. Először is, nézzék meg, nem tartáshiba, esetleg gerincferdülés miatt látszik-e nagyobbnak az egyik melled a másiknál. Ha tényleg jelentős a különbség a melleid között, érdemes konzultálni az ortopéd orvossal, hogy a mellek közti súlykülönbség nem fog-e később problémát, hátfájást okozni. Ha okozhat egészségügyi problémát, az is lehet, hogy elvégzik neked a mellkorrekciót TB alapon. Ha csak esztétikai probléma, akkor is érdemes plasztikai sebésszel konzultálni. A konzultáció után meg eldöntöd, megcsináltatod, vagy így hagyod a melleidet. De ezt az egészet ne a fiúk miatt csináld. A saját egészséged legyen szempont.
2020. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!