Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyamat a lekoptatást kapom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamat a lekoptatást kapom a nőktől miért. Írunk hetekig telefon beszélünk mire oda kerülne az alkalom hogy tali és meg van beszélve akkor gondolják meg magukat és koptatnak le miért?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy a külsőm nem elég jó?
2020. aug. 10. 16:26
1 2
 11/14 Tuske29 ***** válasza:
Tudod,egy módon azért ki derítheted pár nap alatt,hogy szimpatikus vagy-e neki és nem-e szórakozik.Én a munkámból kifolyólag a neten ismerkedem,ez van és kész.Ha sikerül beszélgetésbe elegyedni és van annyi intelligenciája a hölgynek,hogy nem ahham,ok,értem,stb. válaszokat ad (tisztelet a kivételnek,mert vannak olyanok,akikkel nagyon is jól el lehet beszélgetni és nem hagyják,hogy az ismerkedés,beszélgetés unalomba,kényszerbe menjen át) 3-4 nap beszélgetés után tarts egy kis szünetet.Ne folyton te keresd,ha igazán érdekled és szimpi vagy neki,írni és keresni fog.Viszont a legfontosabb,hogy ne éld bele magad teljesen,ne kezdj ábrándozni rögtön az elején.Remélem segíthettem valamennyire,sikeres ismerkedést neked :)
2020. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hetekig tudod ki koptatná a körmeit a billentyűzeten!Várok néhány levélváltásig,aztán felhivom esetleg telefonon,hogy randi.Ha nem ér rá,meg nyammog,akkor pá pá!

Nem érek rá majomkodni!

2020. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha maximum egy héten belül nincs személyes tali, abból nem lesz semmi.

Ja és ne gyakorin próbálj ismerkedni.

2020. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudom. Köszönöm igazatok van. Csak ez az egyszerűbb a netes nekem.
2020. aug. 10. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!