Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Zavarna, ha az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna, ha az ismerkedéskor megtudnátok, hogy a srác a telefonját jelszóval védi?

Figyelt kérdés
Nem lenne takargatni valója, csak szereti, ha mások nem néznek bele a dolgaiba.

2020. jún. 14. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
A kérdést sem igazán értem. Ki az, aki nem védi le a telefonját?
2020. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Ki védi még manapság jelszóval a telefont?

Ujjlenyomat és arcfelismerés világában élünk.

2020. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jelszóval védett telefonom van. Nem hinném, hogy bármi hátrány ért volna miatta 22L
2020. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 Bár én lány vagyok, de én jelszóval is védem az ujjlenyomat és az arcfelismerés mellett.
2020. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ujjlenyomattal védem, és senkinek nem adok még semmilyen jelszomat, kódot stb.

Felnőtt emberek vagyunk, nem hisztis tinik.

2020. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lachesys ***** válasza:
100%
nem igazán érdekel. a barátom a gépét is jelszóval védi és nem szereti ha hozzányúlok. nem mintha átkutatni akarnám. mondjuk talán majd ha játszani akarok azt engedi :D de lehet csak félti tőlem mert ilyen másfél millás gamer gép én meg elég béna vagyok és még leöntöm valamivel megilyenek.
2020. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna? Az enyémen mintás kód van.
2020. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
XDDD holnap milyen kérdés lesz? "lányok zavarna titeket, ha a srác teát iszik reggelire?"
2020. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel a kérdést, mert ismerkedem egy csajjal, és ő úgy áll ezekhez a dolgokhoz, hogy nála a bizalom jele az, ha tudja a párja jelszavait, kódjait... Elég tapasztalatlan vagyok az ismerkedésben még, és meglepett, hogy egy ilyennel állt elő. Más releváns tapasztalásom nincs a témában, mert ha ismerkedem is lányokkal, ritka ha eljutok a randiig, így nem igazán tudom összehasonlítani a dolgot más szituációval, de érzem, hogy ez valami nem normális féltékenységre utalhat, vagy hasonló problémához. Pedig kedves lány, és értelmes.


Az ujjlenyomatos meg arcfelismerős dolgokra is reflektálva, az én mobilom nem alkalmas ilyenre...:/ Nem idei készülék, és nem is a csúcskategória, de egyszer talán lesz pénzem majd drága, és csúcskategóriás telefonra...

2020. jún. 14. 17:31
 10/16 Lachesys ***** válasza:
100%
ez valami tini hulyeseg. az se normalis ha csak takargatva 5 kommandos gyurujeben oldja fel vki a telefont h a parja veletlenul se lassa a kodot, de ez hogy jaj a fb meg a minden jelszavad is tudjam.. ez meg a lo masik oldala
2020. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!