Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi lenne a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi lenne a véleményetek, ha ismerkedés közben a pasi leszögezné a következőket?

Figyelt kérdés
"Szívesen végzem a házimunkát, főzök, mosok, takarítok, mert ez szerintem nem "a nő dolga". De néha meghívhatsz egy sörre vagy fizethetsz a moziban, mert ez meg szerintem nem "a férfi dolga."

2020. aug. 5. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%
Egyszerűen lúzernak tartanálok. Elmosogatsz azért, hogy utána meghívjalak egy sörre?
2020. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 peca1000 ***** válasza:
22%

Tessék itt van a neoliberalizmus egyik átka a nemi szerepek felcserélése.


Menstruálni nem szoktál? :)

2020. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos.
2020. aug. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Alapból felezve fizetünk, egyszer én, egyszer ő. De ez nem azért van, mert mosogat, hanem mert itt él, és normális ember, akiben fel sem merül, hogy neki jár a mosogatásért valami.


(Amúgy sört, alkoholt elvből nem veszek senkinek.)

2020. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szerintem ez a normális, de azért bizarr lenne ha ezt így "leszögezné". Eddigi partnereimmel mindig sikerült ezt "leszögezés" nélkül kivitelezni, adta magát természetesen. Furának tartanám a pasit, aki ezt így kinyilatkoztatja külön.
2020. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A mosogatást kihagytad 😉
2020. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez így 100% jó! Örülnék egy ilyen valakinek, mint te. Szeretem a 21. századi felfogást, a haladást. :) Régen a nők nem dolgozhattak, ezért végezték az összes házimunkát ők. Most már az 50-50% egészséges, ha mindkét fél 8 órát dolgozik.
2020. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!