Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi lenne a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi lenne a véleményetek, ha ismerkedés közben a pasi leszögezné a következőket?

Figyelt kérdés
"Szívesen végzem a házimunkát, főzök, mosok, takarítok, mert ez szerintem nem "a nő dolga". De néha meghívhatsz egy sörre vagy fizethetsz a moziban, mert ez meg szerintem nem "a férfi dolga."

2020. aug. 5. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne vele semmi problémám.
2020. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben lenne.

N

2020. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen oké:D
2020. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Férfiként mondom, elég szánalmas. Első mondatban próbálsz nyalni neki, hogy te micsoda nagyszerű feminista krapek vagy. Aztán a második mondatban meg kiderül, hogy könnyedén elnyomható a személyed.

Talán nem egyértelmű neked, de mivel az első mondatot folyamatos időben mondtad, míg másodiknál ott áll a "néha", ez nagyon egyoldalú kapcsolat alapja lenne.


Szerintem dupla bukta ez így.

Én ezt vallom: a párkapcsolat két egyenlő ember közös vágya, mindketten ugyanannyit tegyünk bele.

2020. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy a házimunka közös, max az végez többet, akinek lényegesen több ideje/energiája van.

És alap, hogy az anyagiak, programok is közösek, max az fizet többet, aki lényegesen többet keres.

Fura, ha valaki nem így gondolja...

2020. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem kell leszögezni. Magamtól is azt gondolom alapnak, hogy mind a háztartás vezetése, mind pedig a költségek fizetése közösen kellene, hogy menjen.
2020. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez olyan dolog, amit csinálni kell, nem beszélni róla.
2020. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Idióta fax.
2020. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
A korokben, ahol mozgok, ez annyira egyertelmu, hogy kicsit szanalmasnak talalnam, ha ezt ilyen nagy pofaval kijelenti.
2020. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit eleve bizarr, hogy ismerkedés közben erről kéne beszélgetni.

De egyébként semmi problémám nincs ezzel, párom is csinálja a házimunkát, nem csak én. Én pedig mindig felajánlom, hogy fizetem a saját részemet, vagy ha nem, akkor időnként visszahívom sörre vagy másra. Nem beszéltük meg ezt előre, jött magától.

2020. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!