Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év feletti konzervatívabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év feletti konzervatívabb felfogású és értékrenddel rendelkező férfiak élőben hol tudnak, vagy ilyen beállítottságú embereknek hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Templomban, könyvtárban, irodalmi esten, kiállításokon, interneten, stb.
2020. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
tinder, csak hazudozz, mert a lányoknak "álomkép kell".
2020. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az ötleteket. Internet úgy vettem észre nem működőképes számomra ismerkedés terén. Ezért is írtam hogy konzervatívabb értékrenddel rendelkező egyén vagyok, távol áll tőlem a valótlan dolgok állítása. Az őszinteség alapvető dolog részemről de úgy tapasztaltam én is hogy interneten ez nem "divat". Tinderen regisztráltam már de az csak egy pénzlehúzós oldal. Ha nem fizetsz még azt sem nézheted meg kinek tetszel, üzenetet írni meg főleg nem lehet, illetőleg normálisabb és átlagos kinézetű nők érdeklődését sem nagyon tudtam felkelteni pedig én magam elég jó képű,sportos testalkatú férfi vagyok. Így dohányzó és duci, molett testalkattal nőkkel nem is ismerkednék. Lehetséges hogy ilyen idősen már ezek túl nagy elvárásoknak számítanak azonban ezekhez akkor is tartom magamat ha emiatt nem lesz senkim sem. Ezért gondoltam hogy élőben próbálkozok az ismerkedéssel hátha ott jobban kijönnek a külsőségek előnyei. A választ pedig azért írtam ki mert eddig én is csak interneten ismerkedtem társkeresőkön és hasonló helyeken de úgy tapasztaltam férfiként nagyon minimális az esély és leginkább időpocsékolás az egész. Introvertált személyiség vagyok ezért részesítettem előnyben az internetet viszont most már ezen mindenképpen változtatni szeretnék, az lehet hogy már túl későn.
2020. aug. 2. 10:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Én még itt gyk-n is tudok elég jól ismerkedni, pedig molett nő vagyok. Élőben sem okozott ez problémát se régen, se most. Van párkapcsolatom, de sokat beszélgetek itt emberekkel. Kialakultak barátságok is és biztos vagyok benne, ha nem lenne párom, akkor így, ilyen hátrányosabb külsővel is viszonylag könnyen találhatnék párt magamnak.


Te már elmúltál 30 éves és a jó tested ellenére is sikertelen vagy, akkor ott valami más baj lehet nálad..

2020. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nőknek sokkal könnyebb férfiakkal ismerkedni mint a férfiaknak nőkkel, főleg interneten. Ha regisztrálsz például egy társkeresőre és kiraksz magadról egy fotót, valószínűleg pár napon belül jó pár férfi fog írni neked, ellenben ha én regisztrálok, majd rakok ki egy fotót magamról és írok más nőknek, választ sem kapok. Ez magyarázza azt hogy Te ahogy fogalmaztad hátrányosabb külsővel is viszonylag könnyen találsz párt magadnak, míg én férfiként előnyösebb külsővel is nehezebben. Csak képzeld el, mi lenne ha férfiként kellene párt keresned olyan külsővel amilyennel most nőként rendelkezel. Vajon akkor mennyire nehezen találnál párt magadnak? Ezért írtam hogy teljesen más nőként keresni és megtalálni a párod mint férfiként.

Tény hogy nálam az introvertáltság eléggé akadályozó tényező és valószínűleg ez nagyban megnehezíti az ismerkedést, de próbálok változtatni ezen.

2020. aug. 2. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok hátrányosabb kinézetű férfi ismerősöm van minden korosztályból, akiknek van párjuk. Szerintem nem a külső a legfontosabb tényező, hanem a hozzáállás, a kommunikáció. Mint említetted, nálad az introvertáltság lehet az akadály. Csak ezt kellene leküzdened és akár élőben is lehetnének sikereid.
2020. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a nyitottság, a megfelelő kezdeményező készség megléte sokat számít az ismerkedésnél és egy komoly párkapcsolat kialakításában. Egyetértek azzal hogy nem a külső a legfontosabb, de mégis az ismerkedésnél, főleg annak első stádiumában nagyon is meghatározó tényező. Szerencsésnek mondhatják magukat azok a férfi ismerőseid, akik hátrányosabb kinézetük ellenére is megtalálták a párjukat. A mai világban általánosságban nem az a jellemző hogy egy hátrányos külsővel rendelkező férfi megtalálja a társát.
2020. aug. 2. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem, nagyon sok ronda embernek van társa. Viszont ha válogat valaki, akkor nincs könnyű dolga. Tegyük fel van egy kövér férfi, akinek még egy átlagos nő sem elég jó. Többre vágyik, egy cicababa szerű csajszira. Na ebben az esetben nehéz dolga lesz a srácnak, mert magasra tette a mércét.


A nyitottsággal, barátságos viselkedéssel pedig el se hinnéd mekkora lehetőségek nyílnak meg. De ne az okédák tinderféle xarságokon próbálkozzál életed végéig.

2020. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Tinderen és egyéb ehhez hasonló közösségi oldalakon sem mint például a Badoo, valamint az internetes társkereső oldalakon sem próbálkozok már.

Nos lehet én is kicsit magasra teszem a mércét bár nem várok el többet másoktól sem mint amennyit magamtól, sőt még annál is kevesebbet, szóval az elvárások az relatív.

2020. aug. 2. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor nyitnod kellene az emberek felé. Lehet kommunkiálni közlekedési eszközön, buszmegállóban, orvosi váróteremben, egyéb ügyintézések közben amikor sokat kell várakozni, piacon, munkahelyen, kutyasétáltatás közben, stb..


Vagy ha neten ismerkedsz közeledben élő nőkkel, csak kérj először egy villámrandit. 10 perc beszélgetés nappal egy nyilvános helyen, hogy felmérjétek meglenne-e a kölcsönös szimpátia. Ez nagyon jó módszer.

2020. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!