Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék extrémen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék extrémen jóképű pasit?

Figyelt kérdés

Sajnos a környezetemben csak olyanok vannak akik nem tetszenek és nem is adnám lejjebb az igényeimet, mert nekem nem kell egy önbizalomhiányos-féltékenykedős pasi. Szóval tippek?


26/N


2020. júl. 31. 00:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%
Én most úgy nem tudok érdemben hosszaszolni a témához ezért inkább csak noveszted egy agydaganatot olyan 3 kilosat... :D
2020. júl. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem Magyarországon,az biztos.
2020. júl. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Na neked speciel az életben nem kívánnék boldog kapcsolatot.
2020. júl. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
Na és azt elárulod nekünk, hogy az extrém jóképű pasi miért pont téged választana?
2020. júl. 31. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
Ha normális és értelmes vagy, akkor bárhol, de a kérdésed alapján nem vagy az.
2020. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én szoktam látni egyet reggelenként, a tükörben.
2020. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Annyi a dolgod, hogy kirakod magad néhány társkeresőre. Ha olyan nő vagy, aki egy szinten van ezekkel az "extrémen jóképű pasikkal", akkor ezen felül nem kell tenned semmit, mert ők fognak megtalálni. Ha meg nem vagy egy szinten velük, akkor szintén nem kell tenned semmit, mert úgy sem kellesz nekik.
2020. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#17

Próbáltam már de még csak nem is látok ott ilyeneket.

2020. aug. 2. 14:47
 19/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem, hiszen az ilyen férfiak kellenek minden nőnek, ezért nem szorulnak rá, hogy társkeresőt használjanak. A kérdés az: mivel vagy különb a többi nőnél, amiért érdemes lenne egy ilyen férfinak téged választania?
2020. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#19

Ha találnék végre ilyet biztos vagyok benne, hogy engem választana és szingli lenne, mert az extrémen jó külsejű emberek nehezen találnak szintüknek megfelelő partnert. Saját tapasztalat.

2020. aug. 2. 14:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!