Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mire jó ez a játszma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mire jó ez a játszma, amit Tinderen műveltek?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy milyen végzettségű, értelmi színvonalú férfival beszélgetek pár mondat után mindegyik küld a farkáról képeket. Ezután azt várják, hogy cicis-puncis képeket kapjanak, de én ilyeneket nem küldök senkinek így, maximum párkapcsolatban vagy tartós szexkapcsolatban, ahol van már kialakult bizalom. Ezt meg is írom nekik, valamint azt is, ha majd úgy alakul láthatja élőben és nagyobb lesz a meglepi legalább. Viszont mind megsértődik, kevesebbet keres utána. Olyanok is, akikkel én szeretnék többet, mert tök szimpatikus volt addig.

2020. júl. 29. 12:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy kuldenek, akkor az se zavarjon, ha hisztizni kezdenek amiert nem kapnak cserebe semmit. Mond meg nekik, hogy csak ezert nem fogsz te is kuldeni es kesz. Aztan ugy vergodnek, ahogy akarnak, de ezert nem kell neked is vergodnod.
2020. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Az gáz ha neked bejön ez a farokkuldozgetosdi...elég csitri vagy!


Talan ird ki az oldaladra h nem kuldesz senkinek intim kepet!

2020. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
27 évesen nem mondanám magam csitrinek. Nem azt írtam, hoy ragaszkdom hozzá, hisz maguktól küldik, de emiatt nem indulnak nálam rossz ponttal.
2020. júl. 29. 15:03
 24/26 anonim ***** válasza:
49%
Egy 27 éves lánynak már kellene egy normális férfi, akivel párkapcsolatban van, az élet minden percében boldoggá teszik egymást és utazgatnak, kirándulgatnak együtt. Nem pedig mindenféle farokkép küldözgető Tinderes alfahímmel kéne dugatnod magad állandóan.
2020. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ne te szabd meg ismeretlenül, hogy hogyan kellene élni az életemet. Volt már nagyon hosszú párkapcsolatom. Egy szóval sem írtam, hogy minddel lefekszem.
2020. júl. 29. 15:20
 26/26 anonim ***** válasza:
38%

Nem a kortól hanem az észtől függ h mennyire vagy csitri szinten.

Pont illik hozzad farokuldozgetos pasi. Felesleges ez a színjáték!

2020. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!