Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mire jó ez a játszma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mire jó ez a játszma, amit Tinderen műveltek?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy milyen végzettségű, értelmi színvonalú férfival beszélgetek pár mondat után mindegyik küld a farkáról képeket. Ezután azt várják, hogy cicis-puncis képeket kapjanak, de én ilyeneket nem küldök senkinek így, maximum párkapcsolatban vagy tartós szexkapcsolatban, ahol van már kialakult bizalom. Ezt meg is írom nekik, valamint azt is, ha majd úgy alakul láthatja élőben és nagyobb lesz a meglepi legalább. Viszont mind megsértődik, kevesebbet keres utána. Olyanok is, akikkel én szeretnék többet, mert tök szimpatikus volt addig.

2020. júl. 29. 12:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%

Jah, hogy a belőttsérós jóképűkockahasú nyomigyúrmákat húzod jobbra... :D

aztán csodálkozás van hogy facos képet küld...értem.... :D

2020. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy kivel mikor szexelek,nem mondom azt, hogy nem volt sosem egyéjszakás kalandom vagy a jövőben nem lesz már többet soha. Az a gondom, hogy nem szeretnék senkinek intim képet küldeni az ismerkedés ilyeb korai fázisában, mert könnyen visszaélhetnek vele.

Merő sztereotípia, amit írsz, egyáltalán nem ilyen csak ilyen pasikat húzok jobbra. Fogjon meg a képein valami, ez lehet a szeme, érdekes hobbija, a kockás hasa, bármi.

2020. júl. 29. 13:03
 13/26 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen intelligens ferfiakat választottál, én pl sose küldtem farkas képet, de barátaim sem. Ha nem szeretnél ilyen képeket kapni, válogasd meg jobban kit veszel fel messengerre, avagy meg is szakithatod velük a kapcsolatot ha úgy érzed nem vagytok egy hullámhosszon. Felesleges magyarázatot keresni ki mit miért csinál, ő egyszerűen ilyen és hozzá hasonló embert keres.
2020. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Van egy bizonyos szűrőm, aki minden második szót helytelenül ír le, azzal megszakítom a kommunikációt. Az említett jelenséget tapasztaltam már pincértől kezdve orvosig sok embernél.
2020. júl. 29. 13:17
 15/26 anonim ***** válasza:
47%

JÓ REGGELT!


A Tinder egy szexpartner kereső. Mit vártál???

2020. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem ezzel van gondom, fuss neki még egyszer a kérdesemnek és válaszaimnak.
2020. júl. 29. 13:28
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

Mar az elso szuroddel kiszurod azokat akik a megfelelo ertelmi szinvonalat talan tudnak hozni (nem biztos, csak talan).


Aztan azon csodalkozol, hogy a maradek nem ugorja meg a masodik szurot.


Egy jokepu, sportos, magabiztos ferfi megteheti azt, hogy farokkepet kuldozget, mert ugy is talalni fog olyat, aki majd ra bukik.

2020. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Mindig nem értitek, nem az a baj, hogy ilyen képet kapok, hanem az, hogy cserébe várnak szintén intim képeket és ha nem küldök, akkkor megy a sértődés.
2020. júl. 29. 13:41
 19/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem baj, ha farokképeket kapsz? Te aztán nagy ribi lehetsz. :D
2020. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nem vagyok álszent, van akié nagyon tetszik kép alapján is, van akié kevésbé. Nem szoktam kérni senkitől, maguktól küldik. Ez nem jelenti azt, hogy minden ilyen képet küldővel az ágyban kötünk ki.
2020. júl. 29. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!