Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mire jó ez a játszma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mire jó ez a játszma, amit Tinderen műveltek?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy milyen végzettségű, értelmi színvonalú férfival beszélgetek pár mondat után mindegyik küld a farkáról képeket. Ezután azt várják, hogy cicis-puncis képeket kapjanak, de én ilyeneket nem küldök senkinek így, maximum párkapcsolatban vagy tartós szexkapcsolatban, ahol van már kialakult bizalom. Ezt meg is írom nekik, valamint azt is, ha majd úgy alakul láthatja élőben és nagyobb lesz a meglepi legalább. Viszont mind megsértődik, kevesebbet keres utána. Olyanok is, akikkel én szeretnék többet, mert tök szimpatikus volt addig.

2020. júl. 29. 12:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%

Ugye mindenki vágja, hogy a Tinder elvileg szexpartner kereső!? Csak ebben a nyomorék országban használják másra.

Amúgy ha ettől eltekintünk, akkor az a magyarázata, hogy valóban ennyi IQ huszár és moslék aljanép van.

2020. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Én nem küldtem sose ilyeneket hanem értelmesen beszélgettem a csajokkal. Meg is találtam a párom egy csodás lány személyében.🙂


Lehet, hogy módosítani kellene a profilodat mert így nem stimmel a célközönség.

2020. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%

Akkor ne küldj nekik vissza semmit.

Miért zavar hogy küldenek neked ilyet? Beszélgess azzal aki nem ilyet küldd. Hidd el nélküled is pont elég csaj visszaküldi nekik a cicis puncis képet. 😄

2020. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Tinderen nem lehet képet küldeni. Ilyen alakokkal meg miért veszed fel a kapcsolatot máshol? Nekem érdekes mód sosem küldtek ilyeneket.
2020. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kurvás képeket raktál ki magadról a profilodba.
2020. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
39%
Annyira nem értem ezeket a "mindenki azt csinálja, hogy..." kérdéseket. Leírtok olyan sztorikat, amiket a legtöbb ember rohadtul nem csinál.
2020. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%
Te huzod ezeket a fiukat jobbra. Csak kivancsisagbol huzzal jobbra 1-2 rondabb sracot es figyeld meg, hogy naluk is megfigyelheto-e ez a tendencia. Lehet, hogy igen, bar en nem igy tapasztaltam. 23/l
2020. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Még csak fürőruhás vagy más villantós képem sincs kint, nem véletlen. Nem Tinderen beszélünk, legtöbbekkel átmegyünk Messengerre, azt jobban szeretem.
2020. júl. 29. 12:33
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem fogok olyan srácot jobbra húzni, aki nem jön be, mert felesleges időm nincs olyanokra, akikkel tudom, hogy úgysem lesz semmi.
2020. júl. 29. 12:35
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
Írd meg nekik, hogy te egy olyan lány vagy, aki nem fekszik le az első néhány randin senkivel. Akik csak dugni akarnak, le fognak így kopni.
2020. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!