Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek mennyire fognak változni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mennyire fognak változni? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, viszont kiváncsi vagyok, hogy idősebb korban (25,30 évesen), hogyan változik az emberek társkeresési gondolkodásmódja.

Tiniként úgy érzem, hogy rengetegen kvóta listaként tekintenek rá, hogy ezt ki KELL próbálnia, lennie KELL kapcsolainak (többes számban).


Mennyi számít idősebb korban a külső?

Gondolok itt arra, hogy az én korosztályomban a felszínesség iránytmutató sokak számára. Magamban is sajnos észrevettem ezt, de mennyire fog ez változni?


Mennyit fog felértékelődni a műveltség, a célorientáció, a jó munka?

Sebésznek tanulok - kitünő tanuló vagyok - novellákat írok - íjászkodom - 4 nyelven beszélek folyékonyan és olyan írók műveit olvastam, akiket kevesen ismernek.

Szóval, szerintem nem nagyképűség azt kimondani, hogy egy "főnyeremény" vagyok. (ehez persze társulnak a jó tulajdonságok is)


Mennyit fog számítani a családorientáltság?

Mindenképpen szeretnék egy családot, gyerekeket. Orvosnak is egy rész az motivál, hogy majd a keresett pénzből olyan helyekre tudjam elvinni a családom, mint Dél-Korea, Japán, Dubai.

Mindenképpen csak akkor veszekednék, ha muszály. Apám nagyon erős negatív példa volt számomra ilyen téren, mindenért panaszkodott, veszekedett.


Végezetül; ti mit gondoltok arról, ha valaki dominánsabb egy kapcsolatban?

Mármint én úgy gondolom, hogy egy szeretteljes kapcsolatban nincs helye dominanciának és a felek egyenlőek. Viszont a korosztályomban elég sok lánnyal beszéltem akinek imponál ha a férfi domináns a kapcsolatban.

Ez mennyit számít később?


Szeretném megköszönni így előre azoknak a válaszokat és az arra ráfordított időt:)



2020. júl. 26. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
*muszáj, így írjuk helyesen
2020. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkinek úgy változik ahogy csalódik... Sok csalódás formál és mások lesznek a fontosak egy személyben mint előtte.

De ezt így előre senki nem tudja megmondani neked, hogy benned épp mi fog változni.

2020. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Főnyeremény :DDDD
2020. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitűnő tanuló vagy és hemzseg az írásod a hibáktól. Szerintem nagyon kamu...
2020. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen helyesírással kitűnő tanuló lehetsz, az pl. a magyartanárodra nézve is elég nagy szégyen (*kíváncsi, *kitűnő, *muszáj, *egyrészt, *ehhez, és még sorolhatnám). Egyébként ha művelt vagy, az jó, de hidd el, egy párkapcsolatban le fogják szarni azt, hogy olvastad-e Kis Pista egyébként teljesen ismeretlen regényét, vagy sem. Ezektől a dolgoktól még nem leszel "főnyeremény", szerintem teljesen eltájolódtál, mondom ezt férfiként. Nem attól leszel jó társ, ha dicsekedni tudsz azzal, hogy ismeretlen szerzők műveit olvasod, vagy hogy hány nyelven beszélsz. A nyelvtudás, a művelődés, a hobbi nyilván jó, de egy kapcsolatban pont az számít a legkevésbé, hogy ismeretlen szerzők munkáit is ismered, vagy hogy németül vagy franciául tudsz-e kérni egy pohár bort az étteremben. Sokan azt hiszik, hogy ilyen dolgok miatt jobb partnerek lesznek, mint mások, de tévednek. "Orvosnak is egy rész az motivál, hogy majd a keresett pénzből olyan helyekre tudjam elvinni a családom, mint Dél-Korea, Japán, Dubai." Ezek szerint akkor az orvoslásban nem az vonz, hogy embereket gyógyíthass, hanem hogy minél több pénzt zsebelhess be?
2020. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!