Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon nem lennék elég kitartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem lennék elég kitartó hogy két nap után töröltem magam társkeresőről, mert nem volt sikerem vagy teljesen jól tettem?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem írtak rám, akire én esetleg írtam az nem írt vissza vagy egy két szavas válaszokat írtak vissza
2020. júl. 21. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két nap az ló***, majd ha egy év után nem lesz semmi, akkor kezdhetsz aggódni.


Amúgy tinderezzél, az sokkal gyorsabb és közvetlenebb.

2020. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is ugyanezt csináltam a diétámmal. 2 nap alatt nem lettem Claudia Schiffer? Akkor ennyi volt.
2020. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 nap alatt nem lehet megváltani a világot, ha mindent ilyen hamar feladsz sosem érsz el semmit.
2020. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt egy normálisat beszélgetni nem tudtam. Ehhez képest a 2 nap az pillangószellentés erejű próbálkozás.
2020. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100 bolha egyszer, 100 bolha egyszer
2020. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én használtam régen Tindert , akkor tök jól lehetett ismerkedni rajta.. de manapság olyan virsliparti van ott , hogy hihetetlen:D ..

kiváncsiságból reggeltem csajként kamuprofillal ( azt hittem , baj van az alkalmazással , mert régen tök sok matchem volt , utóbbi időbe 2 hónap alatt egyse).. ezért próbáltam ki csaj kamuprofillal... Hát oké, szép lány képét raktam , de akkor is .. 10 perc után már több mint 100 matchem volt .. pedig nem fővárosban élek.. Ebből 20 ember rögtön írt, ez olyan olyan kiábrándító volt , hogy egyből letöröltem...

Az a baj , h 1 átlagos csajra jut 90-100 faszi.. nagyon gáz. Ráadásul egy idő után annak az egynek is elszáll az egója, mert látja mi a helyzet

2020. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!