Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felvettem társkeresőröl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem társkeresőröl egy lányt facebookra, beszéltünk, de mindig én irtam rá, aztán nem válaszolt, le töröltem ismerőseim közül, többi lennt?

Figyelt kérdés

miután letöröltem másnap rámirt szia hogy vagy,mondom eddig nem kérdezte,mondom láttad hogy irtam?mondja igen de aludt,

mondom nem muszáj irjál,ahogy érzed,erre ő:oké szia.Kinek volt igaza?


2017. dec. 25. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Neked
2017. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten gyerekesen viselkedtetek. 35N
2017. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Komolyan, az meg se fordult a fejedben, hogy neki is van saját élete és nem a gép előtt lóg állandóan?


Egyébként én is olyan vagyok, hogy kapcsolat elején jobban szeretem, ha a srác ír rám először, egy idő után persze fordul a kocka.


A csaj biztos rájött, hogy nagyon gyerekes vagy, így nem akart több időt szakítani rád.

2017. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Dedo rovat lenjebb.
2017. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Na, a gyk-s nők megint megmondták a tutit, jellemző, hogy megint együtt béget a birkanyáj, és szerencsétlen kérdezőt hibáztatják egy tök ésszerű dolog miatt. (Amúgy nagyon vicces a dolog, fordított esetben a csajok is simán letörlik, tiltják a srácokat piti dolgok miatt is, de akkor ez nem gyerekes, ebben az esetben viszont az. Röhej ez a kettős mérce, ami ezen az oldalon uralkodik. Na mindegy.) Szerintem igaza volt a kérdezőnek, ha valaki ennyire érdektelen, akkor hagyni kell a francba, senki sem királykisasszony, hogy ki kelljen nyalni a valagát. Sajnos sok "nő" kéreti magát, pedig máskor meg pont azért hisztiznek, hogy legyen egyenlőség (ja, elfelejtettem, hogy természetesen csak a számukra jó dolgokban legyen), és máskor mindig arról van szó, hogy az érdeklődés legyen kölcsönös, egyformán keresse egymást a két fél. Most meg kiderül, hogy mégse így van, és az a jó, ha a férfiak tepernek a nők után, akik nagy kegyesen hajlandóak is lesznek majd válaszolni. Mondjuk a gyk-s "nőktől" nem is várok ennél többet, várom is a szokásos lepontozást a mondókámért, mert megint sokaknak nem fog tetszeni az igazság, amit leírtam.
2017. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos sok ilyen lány van, abszolút nem érdeklődőek (az a legszebb, amikor még rinyálnak is, hogy magányosak, nem kellenek senkinek, és nem értik, hogy miért, de amikor meg lenne valaki, akkor nem élnek a lehetőséggel), és képtelenség ötről a hatra jutni velük. Egyszerűen csak az idődet és az energiádat pazarlod az ilyenekkel. A többségük nem is akar semmit, csak szórakozik, vagy az egóját növeli, mások meg teljesen élhetetlen, és fingjuk sincs olyasmiről, hogy illene kölcsönösen érdeklődni, ha már tényleg akarok valamit. Annyi kiégett, közönyös, zombi tizen- és huszonéves lányt látok magam körül, hogy az egyszerűen félelmetes. De persze ha problémaként felveted, hogy miért olyan nehéz kölcsönösen keresni egymást, akkor te leszel a hibás, mert hogy merészelsz ilyesmit kérdezni, és olyan válaszok jönnek, mint a 3-as kisasszonyé, hogy senki nem fog egész nap a gép előtt ülni, holott nem is erről volt szó, de máris agresszívan támadnak, és te leszel a szemétláda, holott csak egy tök normális és jogos felvetést fogalmaztál meg. A nők többsége kénye-kedve szerint csűri-csavarja a dolgokat, egyszer az a baj, hogy keresed őket (mert akkor biztosan nincs saját életed, meg rájuk akaszkodsz), máskor az, hogy nem keresed őket (mert hát ugye őket illik udvari bolondként "szórakoztatni", meg elvárják, hogy eleinte teperj értük stb.). Ha engedékeny vagy, akkor papucsnak tartanak, ha határozott elképzeléseid vannak, akkor önző vagy, és nem figyelsz az ő igényeikre. Ha törlöd azt, aki képtelen normálisan kommunikálni veled, akkor gyerekes vagy, ha folytatod vele a beszélgetést, akkor azt mondják, hogy megérdemled, hogy hülyére vegyenek, minek foglalkozol olyannal, aki le se szar. Nem lehet itt jól cselekedni, mindig keresnek valamit, amibe bele lehet kötni.
2017. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

A modern kreténség szimbólumai lehettek:DDD

Írtok fatságokat egymásnak, egy találkozó megvalósítása helyett...gyerekek...

2017. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én akartam találkozni,ő irta hogy jó de csak a jövő hónapba már ott tudtam ez szivat
2017. dec. 25. 18:27
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
A lepontozgatás a hülyék fegyvere, ez újra és újra bebizonyosodik ezen az oldalon. Aki képtelen értelmesen megnyilatkozni, és érveket felsorakoztatni, az ehhez folyamodik. Úgy látom, itt sokan rászorulnak erre a megoldásra.
2017. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyerekek vagytok ti még egy kapcsolathoz,életem.

Jó tanács:elmondom vagy leírom a csajnak,hogy figyelj már,jól esne,ha te is keresnél engem.Erre ő lép valamit,ha fontos vagy neki.Tudod,egyenes kommunikáció,felnőtt emberek módjára! ;-)

2017. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!