Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, ti osszejonnetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti osszejonnetek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Kicsit szovevenyes a tortenet. 24 eves vagyok es nagyon hosszu parkapcsolatomnak lett vege . Az exem nem volt eppen huseges hozzam. Az egyik kozos ismerosunk ( egy 32 eves ferfi) heti kapcsolatban allt az exemmel kozos barati tarsasag altal. Es nem tudott semmi konkret dolgot ,de az exem ketertelmu megjegyzesei alapjan erezte h lehet egy harmadik szemely es bombazni kezdett uzenetekkel h mekkora szemetlada a baratom stb stb. Nyilvan kozben szerelmet is vallott nekm, hogy o neki en mennyire bejovok es mennyire nem ezt erdemelnem es a barati osszejoveteleken o “lesben allt “ mindig, hegyezte a fulet mikor kaphat el valami fix bizonyitekot hogy en vegre kidobjam az akkori baratomat. Na, az teny h egy nagy hulye voltam es nem dobtam ki azonnal , de ennek a 32 eves pasinak a viselkedese szornyen visszataszit. Ez eltette naprol napra h az en szerelmi eletem milyen iranyt fog venni es teljesen biztos volt abban h ha kidobom az akkori baratom akkor majd egyutt leszunk. Mar nem vagyunk egyutt de ezzel az emberrel is megszakitottam a kapcsolatot. Keres , de nem is irok neki vissza. Most hallottam vissza,hogy hetvegen ismet osszejott ez a tarsasag es ez a ficko folyton az exemrol probalt beszelni es abbol kovetkeztetni arra h mi lehet velem...

Komolyan Azt hiszi h valaki osszejonne ilyen korulmenyek kozott vele? 8 ev van kozottunk de szanalmasnak erzem h igy probalkozik ilyen olyan uton modon ....

szerintetek mennyire fura ez?


2020. júl. 20. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a szinten leragadt.
2020. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon berögzült neki ez az egész. Ilyen, embertől én is menekülnék. Hanyagold.
2020. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es szerintetek volt “joga” ehhez? Mert szerintem azt gondolja h halasnak kene lennem neki. (Reszben orulok h megszabadultam attol az embertol aki hutlen volt hozzam). De ha ragondolok erre a 32 eves fickora megis mindig felfordul a gyomrom h beleavatkozott ilyen szinten az eletembe.
2020. júl. 20. 11:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Marmint teljes mertekben orulok neki h megszabadultam az exemtol, de egyaltalan nem tudok halas lenni ennek az embernek h “fenyitotta a szemem”. Nyilvan en is ereztem nelkule is mar h gondok vannak,vszinu ez lett volna a vege ugyis
2020. júl. 20. 11:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy számító volt, és időt se ad neked hogy kicsit fellélegezz a kapcsolatod után, hanem egyből ostromol.

Ráadásul nem tiszta jószándékból nyitotta fel a szemed, hanem mert arra apellált hogy egyből a karjaiba omlasz.

A helyedben én se foglalkoznék vele.

2020. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oszinten azt vartam volna egy ennyi idos embertol hogyha ilyet eszlel odamegy az exemhez es mond neki annyit h “haver ez nem egyenes dolog, mondd meg a baratnodnek h nem mukodik mar” . Sokkal tobbet ert volna ez a szememben mint ez a masik ut amit valasztott
2020. júl. 20. 12:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon gáz, én is inkább kerülném. Oké, segített, de hátsó szándékból tette és még ha nem is így lenne, akkor se tartoznál neki semmivel. A mostani nyomulása meg inkább csak taszító.
2020. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Nekem csak egy kérdésem van: mi a jó istenért foglalkozol te ezzel?


Ennyire ráérsz vagy nem is értem.

2020. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mivel az eletem resze volt a dolog es most is kihat ra ? :) nem tudom mi nem vilagos :)
2020. júl. 24. 16:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én pontosan ugyanígy jártam, csak én végül engedtem ennek a türelmes léleknek, aki csak arra várt, hogy mikor megyünk már szét az akkori vőlegényemmel. Pedig ezer helyen jelzett a vészvillogó, de elhallgattattam. Úgy tönkre vágott, ez a fajta bemászik a bőröd alá is. Menekülj!
2020. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!