Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem toleránsak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem toleránsak a nők (egyik sem), miért hagytak el folyton, ha meghallották, hogy kamagrát, stb szedek szex előtt?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, merevedési gondjaim vannak, 10 éve 24 évesen is és azóta is, minden szex előtt kell egy fél tabletta, hogy működjön a szerszám, különben meg sem nyikkan. Nem, nincs bajom, vagy 14 orvosnál voltam ezzel az elmúlt években, mindent rendben találtak. Lelki eredetű, ha feláll fél percre, utána azonnal összezuhan, visszaáramlik a vér. Ezért kellenek az erős tabletták, hogy működjön. Volt 10 év alatt kb 12 párom, de pár hónap vagy 1-2 év után mind elhagyott, mikor meghallották, hogy szedek valamit, hogy működjön a szex. Mind azt hitte, azért nem megy nekem random szituációkban a szex (ha nincs szer, akkor nem lehetséges a szex), mert nem kívánom őket. Holott mindet kívántam. Miért ennyire buták és nem fogják fel, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz az én esetemben?
2020. júl. 18. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

"Miért ennyire buták"


Te választottad őket, ez téged minősít.

2020. júl. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem csalok. Ez csak pszichè. Mas teruleten nincs lelki gondom, munkamban nem jon elo. Csak a megfelelesi kenyszer a noknek. Voltam pszichologushoz mar, de nem birom a havi 10-10-10-10 ezer ftot ezert kiadni.
2020. júl. 19. 07:21
 13/18 anonim ***** válasza:
Már bocs, de full hülye vagy! Ha lettél volna orvosnál akkor nem ezt a szart szednéd, amit a neten árulnak! Igazi kretén vagy hogy kamagrát stb(STB??????) szedsz! Egy andrológus normális patikában kiváltható gyógyszert ír fel, nem netes hamisítványokat!
2020. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem bírtam azt megfizetni, de kaptam onnan is szereket. Csak 18-20 ezer volt 8 szem, itt meg 10 szem 15.
2020. júl. 19. 11:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: ha gyógyszert nem is akarsz felíratni, még mindig van lehetőség magyar webáruházadból rendelni biztonságos, bevizsgált készítményeket, amelyek nem drágábbak a Kamagránál.
2020. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hol van ilyen magyar webáruház?
2020. júl. 21. 18:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék reklámot csinálni egyiknek sem, de ha beírod Googleban, hogy potencianövelő, jó párat ki fog dobni. Én magam a Gentlemanus nevű terméket vettem párszor, ez talán nem olcsó (2 szem 4000 Ft, igaz, 3-4 napig érzem a hatását), de a vélemények alapján az olcsóbbak között is akad hatásos.
2020. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én régen, mikor volt párom, a gold powert használtam, meg néha a boom boomt. Az vált be a legjobban. De lehet az is jó, amit mondtál. Kinek mi hat a legjobban.
2020. júl. 21. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!