Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem toleránsak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem toleránsak a nők (egyik sem), miért hagytak el folyton, ha meghallották, hogy kamagrát, stb szedek szex előtt?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, merevedési gondjaim vannak, 10 éve 24 évesen is és azóta is, minden szex előtt kell egy fél tabletta, hogy működjön a szerszám, különben meg sem nyikkan. Nem, nincs bajom, vagy 14 orvosnál voltam ezzel az elmúlt években, mindent rendben találtak. Lelki eredetű, ha feláll fél percre, utána azonnal összezuhan, visszaáramlik a vér. Ezért kellenek az erős tabletták, hogy működjön. Volt 10 év alatt kb 12 párom, de pár hónap vagy 1-2 év után mind elhagyott, mikor meghallották, hogy szedek valamit, hogy működjön a szex. Mind azt hitte, azért nem megy nekem random szituációkban a szex (ha nincs szer, akkor nem lehetséges a szex), mert nem kívánom őket. Holott mindet kívántam. Miért ennyire buták és nem fogják fel, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz az én esetemben?
2020. júl. 18. 22:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én pl maximálisan toleráns lettem volna, ha azt mondják, hogy bocs de nagyon kívánlak, mégsem tudok nedvesedni, mert fizikálisan a hüvelyem nem termel elegendő váladékot vagy lelkileg vannak gondok.
2020. júl. 18. 22:39
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Hülye voltál hogy elmondtad. Ilyet se, meg más fontos dologba sem szabad nőket beavatni mert káosz lesz belőle és teljes elmebaj (pl. Pénzügyek, ingatlan)
2020. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én egyenes vagyok mindig mindekivel és őszinte, et a vesztem
2020. júl. 18. 22:45
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Látod hova vezet...
2020. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavarna. Rossz nokkel kezdtel :)
2020. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Gondolod, ha valaki 1-2 évig maradt melletted, az ezért hagyott el?


Én nem hinném.

2020. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Akkor barmikor szexelsz velem vagy massal,ha lenyeletek veled egy kamagrat? Napi ket szex is megy? Vagy hogy van ez?
2020. júl. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert a nők az egészséges férfiakat szeretik. Az egészséges férfi pedig szexuálisan működőképes. Ha nem áll fel, akkor vagy testi vagy lelki eredetű probléma van - és a problémás férfi nekik nem kell. Ráadásul ha csak gyógyszerrel tudsz szexelni, az olyan, mintha "csalnál", hiszen normálisan nem tudnál.
2020. júl. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt ilyen pasim, egész sokáig. De nem ezért hagytam el, hanem a lelki probléma miatt, ami ezt okozta. Pontosabban amiatt, hogy azt nem akarta megoldani, neki elég volt, hogy fel tudja állítani. Nekem meg egy kapcsolathoz ez kevés. Főleg ha én teszek bele energiát és segítek, akkor ő is akarjon gyógyulni. Nem akart, meguntam.
2020. júl. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Úgy érezték hogy “csalsz”. Egy férfinak potensnek kell lennie állandóan, minden tabletta nélkül.
2020. júl. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!