Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ha tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha tetszik nektek egy nő, előfordul, hogy nem írtok neki napokig? Ismerkedési fázisban.

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 21:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
6/10 érdekes, én épp ezt csinálom: 10-12 órázom (két állás), heti 5x sportolok és emellett tanfolyamot is és egyetemet is csinálok, képzem magam. És még 3. idegennyelvet is tanulok és vezeket egy háztartást, alszom 6-7 órát, még sorozatokat is nézek, és így is van egy kiegyensúlyozott párkapcsolatom, barátaim, családom, akikkel rendszeresen szánunk egymásra időt, beszélünk, találkozunk. Nem lettem még öngyilkos, az max akkor lennék kb, ha az életem abból állna, hogy munka után az instát pörgetem, mert olyan tartalmas érdeklődési köröm van... Szerencsére nekem a barátaim és a párom is aktívak, ezért csomó dolgot lehet együtt is csinálni, ezeket csak az nem érti meg, aki nem hasonló beállítottságú, de azt meg nem kell erőltetni. Szóval lehet ezt így is és még számtalan más módon.
2020. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!