Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék erre a lányra rá valahogy?

Figyelt kérdés
Egy társkereső oldalon ismertem meg, seggbolszajba99 néven volt fent, de pár napja törölték az oldalról, más elérhetőségét meg nem adta meg. Van rá mód esetleg, hogy valahogy megkeressem?

2020. júl. 17. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
95%, hogy nem lány, de azért sok szerencsét!
2020. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lachesys ***** válasza:
valoszinuleg kifizetodobb lenne ha keresnel egy olyan csajt inkabb aki szereti seggbolszajba. gondolom nem a 99 fogott meg a neveben.
2020. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem lány volt, mert elég sokat chateltünk és én elég hamar rájövök ha valami sántít..
2020. júl. 17. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 Neked egy ilyen alpári "nő" kell? hát nem kéne szintet emelned? csak kérdés.. Egyébként én is egy fazonra tippelek, mert tényleg ritka az ennyire szint alatti egyed..és akkor még emailcímet is ilyet választ.. hát te tudod..
2020. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát nekem ez a seggbolszajba, már sántít...🙄
2020. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem létezik, hogy a neve egyáltalán nem sántított. 😶 Én ilyet látnék max csak felröhögnék. Még jobban, ha rám is írna. Majd tovább lapozok. Nem vall túl sok értelemre az, ha valaki értelmes név helyett ilyet be vág.
2020. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Erre azt mondom nézz szét az SMPixie, Eropolis oldalakon és csodálkoznál.. Vannak ott ennél még cifrább nevek is..😉


Amúgy randiztam már onnan hasonló nevű nővel,szóval biztos nem mind kamu.

2020. júl. 17. 19:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is az volt itt a lényeg, hogy nincs rosszabb. Láttam én már nyugi. Itt csak az, hogy mennyire értelmes az ilyen.


Egyébként nem is feltétlen kamu mind ez tény. Főleg, ha már randiztál is valakivel.

2020. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!