Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnék társat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék társat, ha se szép, se csinos nem vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig a szép lányoknál kezdeményeznek, engem le szoktak rázni vagy nem is figyelnek rám.

Online sem megy a dolog, mert ugye képet kell feltenni



2020. júl. 12. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden zsáknak meg van a foltja:) A tiéd is:)
2020. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kihozni magadból a legtöbbet, és mosolyogj sokat, úgy bármit el lehet adni. :)
2020. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. De ezzel semmi baj nincs, csak el kell fogadni, ez az ami nem egyszerű feladat. De ha sikerül, akkor szabad leszel.
2020. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Milyen férfiaknál szoktál kezdeményezni? Miért gondolod magad csúnyának?
2020. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Edricusnak igaza van. Nekem sem sikerül(t). Sajnos még az elfogadás sem, de bízom az időben...
2020. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

5.


A depresszió - igaz az élet más területei miatt - meghozzák az eredményt. De nem ajánlom neked, meg úgy másnak sem. Egy idő után nem tudsz aludni, nem élvezel semmit és bár - mikor éppen sikerül aludni vagy gyógyszer vettél be - felkelsz reggel nem tudod, hogy minek.

2020. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem már így is van egy enyhe depresszióm, nem lelem örömöm semmiben és alig mozdulok ki. Nagyon csúnya az arcom és azt hiszem mindenki engem néz, összesúgnak a hátam mögött.
2020. júl. 12. 22:31
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Bocsánat ha durva az építő jellegü kritika! Ha csak nem vagy nagyon kövér vagy nagyon sovány akkor csak ügyetlen vagy irreálisak az igényeid.

Ügyetlen: nem tudod megélni a nőiességedet. Nem tudsz csábírani, nőisen viselkedni,alkatodnak megfelelően öltözni.

2020. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Edricus, az már összejött nekem is. A híresen jó alvókámat elcs.szte, de még a kognitív képességeimet is durván lerontotta, kb. mint egy enyhébb demencia. Ehhez viszont nem volt elég, és kicsit tartok tőle, hogy míg élek, nem fogok tudni belenyugodni.
2020. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Írtam privátban, de itt is elmondom, hogy szívesen adok neked öltözködési, frizura, arcápolási testedzési, viselkedési tanácsokat, ha elmondasz egy pár információt magadról, akár egy baráti beszélgetés keretein belül is :)
2020. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!