Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én hol találhatnék barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hol találhatnék barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni, nincsen baráti társaságom. Munkahelyemen nincs olyan lány akivel ismerkedhetnék. Erre még rájön hogy amúgy zárkózott is vagyok. De nem akarok egész életemben egyedül lenni, családot is akarok majd 5-10 év múlva. De elég kilátástalannak érzem hogy legyen párom.


Aki ilyen mint én, ti hol találtatok párt?


2020. máj. 19. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Tehát minden lehetőség kizárva, beszari vagy és nulla férfiasság van benned..hmm..maradj csak egyedül
2020. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Na erre mondják, hogy incel. Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz. A nők nem fognak a semmiért a málé szádba repülni!
2020. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

"erre még rájön hogy amúgy zárkózott is vagyok"

Hát ha nem mondod, ki nem találom... Vicc az egész. Mégis honnan lenne barátnőd, ha azt sem tudják, hogy létezel?!


Szépen felemeled a segged és elmész szocializálódni. Nincs B meg C verzió. Ez az egy van.

Keresel egy közkedvelt társasági hobbit, mint valamilyen labdasport, társasjáték. Lehet bármi, csak az a lényeg, hogy legalább annyi nő legyen ott, mint férfi.

Aztán szépen elkezdesz haverkodni mindenkivel. Nem csak nőkkel (úgysem menne). Pár év ebből és teljesen megváltozol.


Közben folyamatos önfejlesztés is kell. Külsődre: új ruhák, új cipők, új frizura, rendszeres kozmetikai kezelések, stb. Belsődre: életcél megtalálása, felé való munkálkodás, önbizalom növelése, stb.

2020. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem tud másokkal semmiféle kapcsolatot kezdeményezni, teremteni (és most pusztán EMBER-EMBER kapcsolatról beszélek), az párkapcsolatra alkalmatlan, kérdező. A kérdésedet majd akkor lesz értelme újra feltenni, amikor ezt a hiányosságodat orvosolni fogod, addig nem.
2020. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Neten, közértben, buszon, családi összejövetelen, temetésen, esküvőn, másik munkahelyen, utcán, énekkaron, edzésen.
2020. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

2: az incel nem ez :)


kérdező: embereld meg magad és alakíts ki olyan helyzetet, hogy ismerkedhess. KEzdetnek beszélgess bárkivel mondjuk és kerítsd ki magad a zárkózottságodból. MAgadat szivatod vele..

2020. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

TE NORMÁLIS VAGY KÉRDEZŐ?!?!?

MÉGIS MI A FENÉÉRT AKARSZ BARÁTNŐT?

Milliomos vagy?

Legalább 20 milliós autód van?

Saját, min. 120m2-es kertes házzal rendelkezel?

Kigyúrt, tar kopasz, maffiózó stílus vagy?

Alfahím vagy?


Gondolom a fenti kérdések közül van legalább egy, amire NEM-mel válaszolsz.

Más szóval: NINCS ESÉLYED A NŐKNÉL. TELJESEN FELESLEGES PRÓBÁLKOZNOD, NEM RÁD VÁGYNAK.


Ezt nem bántásból mondom, sajnos ez a valóság. Ha nem hiszed, olvasd el a korábbi válaszokat - látod mennyi támogatást kaptál a nőktől?


Őszintén mondom, ne hajkurászd a párkapcsolatokat. Felesleges. A nők nem rád vágynak.


Kezdj el prostizni, sokkal jobb nőket kaphatsz.

2020. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

7-es vagyok.

Utólag esett le, hogy nem szóltam: nem bántásból írtam. Azért fogalmaztam ilyen durván, hogy rájöjj, a nők csak az alfákra vágynak. Ez van sajnos.

Nem beléd akartam rúgni, mint az előző szemétládák.

Csak szerettem volna felnyitni a szemed! Hogy teljesen felesleges futnod ezután.

A prostikat pedig komolyan mondtam.

2020. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: honnan veszed, hogy az összes korábbi válaszoló nő volt?
2020. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtam, hogy mind nő. Azt írtam, vannak köztük.

De teljesen mindegy, mert igazam van.

2020. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!