Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar, ha egy fiúnak a két felső foga között kisebb rés van?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10


Nőtől kérdezel mérethez köthető dolgot, akkor pontosan kell megadni, mert a kicsi az apró is lehet, a nagy meg kicsi :D


Szerintem, akkor zavar sokakat, ha közte tud maradni valami ételmaradék, mondjuk kínainál étkezve kukac:DDD

2020. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Közte maradni szerencsére nem tud még rizs se nagyon, eddig még nem vettem észre. Kukacot még nem próbáltam. Egyébként 20 éves vagyok, szóval nem tudom, lehet lesz fogszabim, nem akaromy hogy egy életen át zavarjon. :/ Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 10. 22:22
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Őt se zavarta nagyon:

[link]


A végén csak korrigáltatta:

[link]


Legalább könnyebb tisztítanod.

Szerintem arnoldnál ráépítettek s lehet neked is célszerűbb...pár dokit kérdezzél meg, ne csak 1-et s szabad fórumokat lessél is.

2020. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar egyáltalán, páromnak is olyan, hordott fogszabályzót sokáig, de amint levették gyorsan szétcsúszott újra.


Te tudsz vizet spriccelni a két fogad között? Az elég menő :D

2020. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Talán furcsán hangzik, de szerintem nagyon aranyos :3
2020. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2020. júl. 11. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!