Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Nektek vonzó ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Nektek vonzó ha egy pasinak Apple Watch-ja van?

Figyelt kérdés
Az a legmenőbb karóra amitól felizgultok vagy egy Rolex még mindig menőbb?

2020. júl. 9. 09:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
t értettem, hogy fos dolgokat szeretsz!xDD
2020. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Van apple watch-om és néhány Rolex is akad otthon (és full nem érdekel, ha a gyk népe ezen kiakad).


A nők nagy része (a normàlisabbak, akikkel tervezni is lehet) nem az órád márkáját, pláne értékèt nézi hanem az harmóniát, amit árasztasz - és ebbe beletartozik az órád, ruhád, cipőd (!!!) is.


Bármelyiket eltolhatod az értelmetlen luxus irányába (a rolex az, tudom jól), nem vagy harmóniàban magaddal, nem sugárzol magabiztosságot, sikerességet, nem leszel hiteles senki szemében.


Igen, én is kiszúrom néha azokat a hölgyeket, akik felmérik a ruháim, táska, óra stb értékét - mulattat:) de elvből nem kezdenék olyannal, akinek a fenti dolgok fontosak.

2020. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!