Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Nektek vonzó ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Nektek vonzó ha egy pasinak Apple Watch-ja van?

Figyelt kérdés
Az a legmenőbb karóra amitól felizgultok vagy egy Rolex még mindig menőbb?

2020. júl. 9. 09:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
32%
Nem ez érdekli a nőket. Ha pénzzel akarsz menőzni akkor mindenesetre mondjuk egy új Mercedes AMG Gt R-t ajánlok arra beindulnak a ribik. De nem egy karórára annál a pénzéhes nők is többek. 23F
2020. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
80%

Rá kellett keresnem, hogy mi ez.

Egyébként, ha már óra, egy Rolex vagy egy Omega "menőbb" vagy inkább úgy mondanám, hogy patinás és stílusos. Örök darab. Engem nem igazán hoznak ezek sem lázba, fel sem tűnik, hogy van-e a páromon karóra vagy nincs. És ritka ocsmány karórák vannak a felső tízezer kategóriájában is. De akkor már legyen egy szép, klasszikus óra, mert az elegáns és valóban öltöztet, mint egy játékórának kinéző valami.

2020. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
34%
Drága utolsó az aplle watch okosóra a rolex luxusóra ne hozzuk már a kettőt egybe.
2020. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
23-as, így van, nem is akartam egybehozni. A kérdező lebutítva azt kérdezte, hogy Apple vagy Rolex. Ő nevezte meg ezt a kettőt, én pedig erre próbáltam a magam szerény és stilisztikailag kissé pontatlan módján válaszolni.
2020. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
nekem nem menő, sőt nagyon gáznak tartanám, hogy azt a sugárzó xart mindig magán hordaná. tuti kihat a termékenységre.
2020. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Hamàr óra, akkor legyünk stílusosak, egyediek. Mit szólnàtok egy Bexei óràhoz?
2020. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Férfiként inkább egy rolexet viselnék, ha lenne elég pénzem, mint azt a játék óra hatást keltő apple watchot. Most egy sima casiom van, fémszíjas, de menőbb ez is, mint az epöl watcs, mert ajándékba kaptam :)
2020. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
60%
Dugd fel a fenekedbe nőkênt írom , elèg szomorú már az is hogy erre jutottunk hogy ezt a kèrdèst fel kell tedd
2020. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az vonzóbb ha van esze meg intelligens, de kinek mi nem vagyunk egyformák. :D
2020. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem bírom az apple cuccokat, túlárazott szarok. Geek csaj vagyok, FOSS dolgokat szeretek. Pl. egy librem 5-től tuti benedvesednék.
2020. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!