Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, belemennétek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, belemennétek egy lánnyal "látszat kapcsolatba", az illúzió kedvéért?

Figyelt kérdés

Közös programokra járnátok (mindenki a saját részét fizetné vagy akár kölcsönösen) , jól éreznétek magatokat egymással, de a szex ötletét sem vetnétek el a lánnyal, ha megkívánjátok egymást.


Egy barátság extrákkal kapcsolat, csak itt nem ismerik annyira egymást a felek...


Mit szólnátok, ha egy lány feldobná nektek ezt az ötletet?


2020. júl. 4. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A mostani körülmények között igen belemennék. Sőtt keresek ilyet.

F38

2020. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez tetszene, cserébe támogatnám a lányt anyagilag.
2020. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Nem hiszem, nekem szükségem lenne kötődésre a lelki biztonságra ami így nem lenne meg. Bár nem igazán értem, hogy mi értelmem van egy ilyen kapcsolatnak, ha csak nem arról szól, mint amit említett a második válaszoló is.
2020. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs kizárva, hogy megkedvelitek egymást és a vonzalom is kialakul, aztán érzelmek stb.
2020. júl. 4. 15:25
 5/10 anonim ***** válasza:

De ennek így mi értelme van? Vagy kinek kellene "látszódni"? Nem igazán értem...


27F

2020. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ez miért?
2020. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne ringasd magadat ebben a marhaságban! Az csak a vágyak állatias kiélése. Nincsen vele gond, de aki ebbe később bármi mást is belelát az nagyon hülye!
2020. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez max. annak lenne jó, akinek sosem volt még barátnője, ismerőse, és ki szeretne próbálni egy majdhogynem kötöttségektől mentes dolgot. Szerintem. Így benne lennék.
2020. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt már ilyenben részek kb 6 hónap után 3 éves kapcsolat lett.

F

2020. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátság, ahol nem ismeritek egymást? Mesélj még.

Hiába akarjátok felcicomázni, emberek, csak összejártok k*rni. Barátság...

2020. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!