Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudok akarattal változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok akarattal változtatni azon, hogy ne az idősebb férfiakhoz vonzódjak, hanem korombeliekhez?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és valamiért sokkal inkább vonzódom a kb. 35-45 közötti férfiakhoz, mint a korban jobban hozzám illőkhöz. Sokáig nem is tudtam, hogy ez így van.. aztán feltűnt, hogy valamiért mindig idősebb férfi mellett lyukadok ki. Az a baj, hogy mindig korombeliek közt keresek kapcsolatot, de mindig valahogy egy 40 körüli férfivel kerülök szorosabb viszonyba. Pl. szórakozóhelyeken is korombeliekkel indulok és korombeliekhez szoktunk csatlakozni, de a végére mégis azon kapom magam, hogy egy 40-essel táncolok, pedig nem tudatosan választottam őt. Munakhelyemen is emg úgy mindenhol az életben sokkal jobban kijövök az idősebbekkel, a fiatalokkal pedig nem kedveljük egymást. Tudom, hogy ez nem éppen normális dolog és nem is akarok igazából komoly kapcsolatot egy nálam jelentősen idősebb férfivel, de valahogy mégsem tudok korombelivel lépni.. nem vonzódom hozzájuk. Vajon lehet ezen változtatni tudatosan, akarattal?
2020. júl. 3. 19:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korkülönbség a lényeg hanem az hogy egy olyan férfit keresel aki készen van, tisztában van az értékeivel, pontosan tudja mit csinál, nem bénázik, neked erre van szükséged. 20 évesen is ez tetszik, ehhez vonzódsz és szerencsés esetben 35 évesen is egy érett 40 pasihoz fogsz vonzódni és az is lehet hogy 60 évesen is. Nekem több jóval fiatalabb párom volt, a max 13 év korkülönbség, volt aki otthagyott és hozzáment egy vele egykorú sráchoz, mert ezt várták el tőle. Szült neki egy gyereket majd a gyerek fél éves korában a srác rájött hogy a gyereknevelés nem neki való és lelépett. Az okos nő feladathoz választ partnert, ha jól akarja érezni magát és fejlődni kötöttségek nélkül, akkor választ idősebb tapasztaltabb társat, ha családot akar alapítani akkor genetika és megbízhatóság, más tulajdonságok jönnek előtérbe.
2020. júl. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!