Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudok akarattal változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok akarattal változtatni azon, hogy ne az idősebb férfiakhoz vonzódjak, hanem korombeliekhez?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és valamiért sokkal inkább vonzódom a kb. 35-45 közötti férfiakhoz, mint a korban jobban hozzám illőkhöz. Sokáig nem is tudtam, hogy ez így van.. aztán feltűnt, hogy valamiért mindig idősebb férfi mellett lyukadok ki. Az a baj, hogy mindig korombeliek közt keresek kapcsolatot, de mindig valahogy egy 40 körüli férfivel kerülök szorosabb viszonyba. Pl. szórakozóhelyeken is korombeliekkel indulok és korombeliekhez szoktunk csatlakozni, de a végére mégis azon kapom magam, hogy egy 40-essel táncolok, pedig nem tudatosan választottam őt. Munakhelyemen is emg úgy mindenhol az életben sokkal jobban kijövök az idősebbekkel, a fiatalokkal pedig nem kedveljük egymást. Tudom, hogy ez nem éppen normális dolog és nem is akarok igazából komoly kapcsolatot egy nálam jelentősen idősebb férfivel, de valahogy mégsem tudok korombelivel lépni.. nem vonzódom hozzájuk. Vajon lehet ezen változtatni tudatosan, akarattal?
2020. júl. 3. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ne küzdj ellene! 41/F
2020. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg tudod fogalmazni, hogy miért rossz, ha idősebb párod van?
2020. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Hahó 44F hol vagy?
2020. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Nem szeretnék bő 20 évvel idősebb férfit, szinte az apám lehetne. Most még ha nem is lenne ezzel nagy gond, de mondjuk 20 év múlva, ha én leszek 40 körül, ő már a 60-on túl lesz. Ez leginkább a leendő gyerekeinkkel (mert ugye nyilván szeretnék gyerekeket) lenne kitolás, ők innák meg a levét. Valószínű, hogy az átlagnál korábban elveszítenék az apjukat, a nevelés terén is lehetnek hátrányaik ebből, nem beszélve a csúfolódásról egy adott korban (egy közeli barátnőm apja szintén jóval idősebb, mint az anyja, mellette beleláthattam az ebből adódó problémákba). Nyilván nekem sem lenne kellemes, ha viszonylag már fiatalon az idős páromat kellene ápolni, mert valószínűleg ugye sorra előjönnek majd a korral járó problémák. Ráadásul a családom és a társadalom ítélkezéseihez és az állandó magyarázkodáshoz sincs sok kedvem, energiám. Az eszemmel tudom, hogy sok szempontból nem lenne jó ötlet belevágni egy ilyen kapcsolatba, de közben mégis az idősebb férfiakhoz vonzódom, és nem tudom, mit tehetnék ellene.
2020. júl. 3. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok/voltam ezzel, az a tapasztalatom, hogy maga az idő tud segíteni rajta. 29 vagyok, most már gyakrabban előfordul, hogy korombelihez vagy csak pár évvel (és nem 15-20) idősebbhez is tudok vonzódni. Sőt, olyan 1 éve van egy jelenleg 27 éves, aki eléggé érdekel, kár, hogy nem kölcsönös. 22 évesen még egy több mint 15 évvel idősebb férfi volt a párom...
2020. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De te legalább vonzódsz valakihez. Nálam volt hogy évekig senkihez se vonzódtam, mert nem mindenki olyan hogy észérvek alapján vonzódik. Nekem általában fiatalabb pasik jöttek be, de közülük is csak kevesen, és nem a tökéletesek. A párom is fiatalabb évvel. Úgyhogy várj még, ha nem akarsz sokkal idősebbet majd jönni fog egy olyan kb a korosztályodból vagy kb 5-10 évvel idősebb aki vonz, de az is lehet hogy fiatalabb lesz. Gondolom az idősebbek közül se vonz mind, csak néhány,lehet hogy azért mert lelkesebben udvarolnak, hiszen nem(csak) a személyiséged, hanem a korod alapján is rád mozdulnak.
2020. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2 évvel
2020. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az eszed tudja, de a szíved mást érez. Ebből kinőni nem lehet, maximum az ízlésed változik.
2020. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Aranyközépút, nekem bevált. +10 év korkülönbség nem kevés, de nem is túl sok. Teljesen vállalható. 28 vagyok.
2020. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyszerű, nincs más dolgod, mint szembenézni azzal, hogy éretlen a gondolkodásod és egy szatyorban élsz. Máris menni fog.
2020. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!