Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed arról hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról hogy ha egy nővel ismerkedsz badooról és csak akkor fekszik le veled ha törlöd a profilod?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 05:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van. Ha megvettem a cuccot, akkor minek maradjak tovább a Tesco-ban?
2020. júl. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Férfi vagyok és úgy gondolom hogy korrekt elvárás ha komoly kapcsolatot szeretne.🙂
2020. júl. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezt kérnie se kellett volna. Miért vagy fenn még mindig? A zsarolás hülye dolog,de gondolom ezzel azt akarja kifejezni,hogy így érzi csak a részedről is biztosabbnak a folytatást.
2020. júl. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
S ő? Törli?
2020. júl. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta törli. Csak ez így nem kényszeredett?
2020. júl. 3. 07:19
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Betegesen féltékeny.
2020. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha neked ez kényszer, akkor mondd meg neki, hogy lehet, hogy a jövő héten már mást akarsz dugni, szóval kell neked az a profil, mert még válogatsz.

Nem lesz több probléma.

2020. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem miért nem egyértelmű hogy ha alakulóban van valami akkor törli magát az ember. Csak akkor van értelme annak hogy ez számodra "kényszer" ha te még följárogatsz keresgélni. Ebben az esetben pedig jobb ha közlöd a lánnyal és elbúcsúztok mert ez nettó bunkóság.
2020. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

Nőkén szerintem nevetséges. Bízok annyira a másikban, hogy nem az fog dönteni, hogy amikor elkezdünk járni, akkor még 1-2 hónapig fent hagyja a profilját.

Ráadásul ennyi kell is, hogy tényleg tudjátok, működni fog-e. Ettől még nem járnék fel a társkeresőre, de nem is törölném magam, amíg biztosnak nem érzem a kapcsolatot. Ehhez pedig a szex is kell. Lefekszem vele, nem volt jó, másnap meg regisztráljak újra? Nem halnék bele, de felesleges kör volt...

Én nem törölném magam és a pasiról is azt hinném, hogy bolond, ha ennyire bizakodó lenne, amikor még igazából nem is ismer.

2020. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem szexhez kötném, hanem már komolyabb randizáshoz is. Amint valakivel kicsit is komolyodik a helyzet, felfüggesztem a többivel a kapcsolatot és nem keresek újat. Ez nem természetes?
2020. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!