Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen adottságokkal milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen adottságokkal milyen próbálkozzak?

Figyelt kérdés
23/L 170/69 hosszú haj kék szem átlagos vagy kicsit csúnya téglalap formájú arc, néha kicsit sminkelek, csendes vagyok, nem megyek discoba
2020. júl. 2. 19:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#10: A félénkebbek, gátlásosabbak nem feltétlenül. De sok esetben rajtuk is észrevehető, ha tetszik nekik valaki.
2020. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 Tehát észrevehető. Szerintem is. Azért nem értem miért mondják itt, hogy lehet csak nem vesszük észre...
2020. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12: Azt írtam, hogy sok esetben. De nem mindenkinél, a nők esetében sem mindig lehet eldönteni, hogy csak haverkodni akar valakivel, vagy vonzódik hozzá. Na meg vannak olyanok is, akik jól tudják titkolni az érzéseiket, szerintem sok lány meglepődne, ha tudná, hogy tetszett nekem, mert semmi jelét sem adtam ennek, némelyiküket egyenesen kerültem is.
2020. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 Miért kerülted? Úgy érezted, elérhetetlen?
2020. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14: Is. De leginkább a titkaim miatt érzett szégyen és félelem miatt.
2020. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az olyan csúnyáknál, mint én :D
2020. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%

Egészen pontosan a 27 éves, 181,45cm magas, 77,92kg-os, zöld szemű, bozontos szemöldökű, hosszú, göndör hajú és 43-as lábbal rendelkező pasiknak fogsz tetszeni akik 1999-es évjáratú Opel Astra-val járnak, ami fehér szinű és az anyjukkal élnek egy 45nm-es panellakásban, ami a 3. emelten van...

De most komolyan honnét tudnánk, hogy te kinek tetszel vagy nem tetszel? Elmondom, hogy bárki lehet az illető...

2020. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!