Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér férfiaknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér férfiaknak tényleg ilyen magasak az igényeik?

Figyelt kérdés

Tegnap utaztam a buszon és előttem egy kövér férfi tinderezett és szinte mindenkit balra húzott. A kedves egyszerű aranyos nőket is, amennyire én láttam egy két feltűnően csinos nőt húzott csak jobbra.

De ide is olyanokat írnak hogy csak a fullos nőket akarják..


2020. júl. 2. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Jellemzően igen. Valamivel kompenzálni kell...
2020. júl. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még abszolút kezdő volt az illető a társkeresésben. Minden internetes társkereső az elején azt a tudattalan illúziót nyújtja a felhasználóknak, mintha egy webáruházban volnának, ahol nyugodtan, kedvükre válogathatnak. Ha az ember mondjuk kabátot akar venni magának, akkor egy web ruházban csak azt veszi meg, amelyik minden szempontból maximálisan tetszik. Ezt a megszokott hozzáállást viszi át a legtöbb ember a társkeresőkbe is, amíg fel nem ébred az illúzióból, hogy hoppá, míg az árucikkek nem mondanak nemet és azt veszem meg, amelyik tetszik, addig a társjelöltek nagy többségükben nemet mondanak. Persze van, aki soha nem ébred fel az illúzióból, és akár évekig is csak a számára tökéletesnek tűnő jelöltekkel áll szóba. A többség azért előbb-utóbb észhez szokott térni és rálép a realitások talajára.
2020. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. És az nem lehet hogy inkább majd a magányt és a fizetős nőket választja minthogy megalkudjon. A vonzalom az olyan hogy nem lehet irányítani vagy van vagy nincs, illetve ha lejjebb adja az igényeit akkor magát is átveri csak
2020. júl. 2. 07:26
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Egy féllábú, félszemű, kövér férfi is a fiatal, jól kinéző nőkhöz vonzódik. Amúgy meg senkit nem érdekel hogy mik az igényei random pistának, lehet hogy simán unatkozik.
2020. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

@3

Na, ha te is kimondtad a lényeget, akkor ezek a "kövér"* emberek szerinted minek húzkodjanak jobbra rettenetesen elhízott, végtelenül igénytelen, vagy sőt, ne is bonyolítsuk túl: nekik nem tetsző nőket?


*Idézőjelbe teszem, mert ma már ott tartunk, hogy 20 kilóval is valaki már undorító, meg pfujj, meg bottal sem, és igazából kíváncsi lennék arra is, te magad kit találtál "kövérnek".

2020. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Magasság, súly, iskolázottság,...ezek nem számítanak, pénz, pénisz, duma, az ami kell!
2020. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát ja sok nőt sajnos csak a pénz érdekli méghozzá gusztustalan módon.


Ha tudtok angolul ajánlom az ő videóit megtekintésre :)


Íme mire gondolok:

https://www.youtube.com/watch?v=XBtqJjk88GE

2020. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugyebár egy férfi egyetlen releváns tulajdonsága a társkeresés esetén, hogy kövér:D Értem.

Ezer meg egy dolog miatt lehet abban a ligában, ahol azok a nők. Egyébként honnan tudod, hogy nem sportol? Én például mozgok azért viszonylag rendszeresen, ennek ellenére túlsúlyos vagyok. Más dohányzik, iszik, kávét és energiaitalt vedel literszámra, na én szeretek jókat enni és nem előszeretettel ignorálni, hogy ez éjjel történik. Na puff. Mindenkiben van valami defekt.

Emellett igényes vagyok öltözködésben, fogaim és hajam tökéletes, olvasott, képzett ember vagyok, intellektuálisan igencsak kevés ember van aki nem talált partnernek:D

Miért is ne húzhatnék jobbra egy dekoratív lányt? Feltéve ha használnám azt a húspiacot...

2020. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@8

Tökéletes! Pontosan összefoglaltad, amit én is gondolok. Van ezer meg egy tulajdonságom. Van jó tulajdonságom, rossz tulajdonságom, külső, belső, szokások, hobbik, személyiség... és mégis azzal az eggyel vagyok azonosítva, hogy "kövér". Én nem egy ember vagyok, aki történetesen imád jókat zabálni (mondjuk én emellett sajnos nem szeretek mozogni, főleg, amióta autóm is van :D), hanem egy kövér. Már persze, félreértés ne essék, nem egy "kövér ember", hanem csak egy külön faj, egy kövér... lény.

2020. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!